VĚDOMÁ POZORNOST

Vědomá pozornost posiluje duševní imunitní systém. Tento systém vás chrání před negativní energií druhých lidí. "Není-li pán doma, začnou přicházet nezvaní hosté." Žijete-li ve svém těle, nezvaní hosté nemohou vstoupit.

Vědomým bytím se zvyšuje frekvence vašeho energetického pole, vše co vibruje na nižší úrovni, již nevstupuje do vašeho vědomí. Pokud i tak do vašeho vědomí vstoupí nižší vibrace, není třeba se jí bránit, neboť vámi jen procházejí.

Zachytí se v nás až v případě, kdy jim dobrovolně věnujeme svou pozornost. V takovém případě plyne energie a tvořivá síla mimo nás. Dovolíme-li emocím jako je strach, zlost či deprese zaměstnat naše vědomí a živit se naší tvořivou energií, naše energetické pole slábne a s ním i schopnost imunitního systému.

Výtažek a přidání svého obsahu na základě inspirace a vnitřní touze předat dál tyto informace z knihy Eckharta Tolla - Moc přítomného okamžiku 🍀

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky