SLUŽBY

Služby se dají různě kombinovat podle individuálních potřeb - velice rád je s Vámi proberu a připravím sezení přímo na míru! Pod službami nově balíček oblíbených variant s konečnou cenou! =) 

Konzultace - poradím a dobiji energii

Na základě osobní schůzky, nebo formou skype hovoru, mohu pomoci odhalit skutečný zdroj vašich problémů.. Dále jsem zdatný motivátor, tudíž Vám mohu pomoci dolít energii a dostatek sebevědomí ke změně ve vašem životě.. Na základě této komunikace mohu navrhnout řešení a postup pro další důkladnější řešení..

600,- běžně za 40 - 60 minut času

Práce s myslí

Mysl je ohromný nástroj, který produkuje kolem šedesáti tisícům myšlenek za den! Lidé si své myšlenky ale neuvědomují a tak se nechají ovládat tím, co jejich podvědomí vyhodnocuje.. Psychika hraje hlavní roli v našem životě a já vám mohu pomoci říct tipy a triky, jak se o ni starat.. 


(Může být součástí konzultace)

Léčení

Jako člověk, který se vyléčil z nevylečitelné celiakalie a nevyléčitelné alergie třetího stupně na pyly a vyřadil foukačku a prášky si dovolím říct, že mohu pomoci v mnoha ohledech.. Nejsem žádný doktor, ale mám určité dary, které lze využít v mnoha ohledech i v léčení.. 


600,- za běžně 30 min práce

Meditace

Nabízím širší spektrum od poradenství ohledně meditací, až po jedinečnou osobní meditaci vyladěnou na dotyčného. Nabízím tedy individuální meditace, meditace za účely: Navýšení vědomí, léčebné, za účelem milovat nebo zvýšení sebevědomí. Nabízím meditace na otevření a pročištění čaker..

600,- za individuální meditaci, jež je třeba připravit podle konzultace - trvá běžně v rozmezí 30 - 45 minut

Očištění 

Očištění je myšleno více směry
1) Očištění prostoru od negativních vlivů
2) Očištění člověka od negativních vlivů

Obojí vyžaduje osobní kontakt s osobou nebo místem a ochotu ve spolupráci -nepřitahujeme si k sobě tyto situace jen tak bez důvodu..

600,- za očištění, které je vnímané předem podle konzultace a trvá běžně kolem půl hodiny

Návštěvy energ. míst

Mohu s vámi po domluvě navštívit zajímavá energetická místa a vysvětlit jejich význam.. Mohu dát návod, jak pracovat např s různými menhiry  nebo řadou druidských kamenů typu "Stonehenge" - tato místa nabízí léčení, navýšení vědomí, odpovědi na životní otázky, nalezení klidu, atd..

Cena je podle času a nákladů na cestu, také podle místa a počtu osob..  Běžně v rozmezí 2 až 3 tisíc.. 

Ochranný obal

Nejúčinější obal jaký můžeme mít je skrz napojení našeho energetického systému (čaker) na zdroj kosmické energie a Země. Skrz toto napojení a srdeční čakru se lze vyplnit tímto zářícím světlem bílé nebo zlaté barvy. Vyplníme li se světlem, můžeme si jej pak vyplnit i kolem nás a vytvořit si ochrannou auru. Pokud tuto techniku nezvládáme, lze si vytvořit obal i myšlenkově, rád s těmito principy pomohu - důležité je nedělat si obal ze strachu -> pak na sebe přitahujeme útoky a tzv. energetické upírky.. 

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

Vypuzení démonů a odvedení duší 

Mohou na vás mluvit, můžete cítit jejich chlad. Cítíte se nepříjemně a pociťujete strach a obavy. Slyšíte zvláštní zvuky, mohou vám padat věci, vnímáte kroky a stále máte pocit, že s vámi někdo je.. Pak je více než pravděpodobné, že jste si přizvali nějakého přisedlíka, který u Vás úřaduje a nebo také přímo ve Vás. Doslova Vás může ovládat, ale pozor.. vše má nějaký řád a nevniklo to jen tak, nějak jste si to přivolali, je třeba řešit i příčina, jinak se to bude opakovat!

Tyto ceny jsou nákladnější podle závažnosti a podle rizika, cesty, energetického vypětí a tak dále, běžně se cena pohybuje v rozmezí 1 až 5 tisíc.. (řeším i nejhorší případy - fyzické šrámy, padání věcí, zvuky atd..)

Předání technik

Je mnoho technik, které lze předat podle individuálních potřeb a které vám změní život, budete-li je praktikovat a pracovat na nich. Jedná se o techniky, které umožňují převzít kontrolu nad vaší myslí, povzbudit sebevědomí, otevřít srdce a jít cestou bezpodmínečné lásky a další.. Jsou to techniky, kterým jsem si sám prošel a změnili mi život. Něco jsem si načetl vhledy, něco přečetl v knihách, přesně tak, jak to bylo potřeba a nyní to lze předávat dál. Jste ochotni na sobě pracovat?

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

Práce s vodou

Po svém objevení práce s vodou a zanesení kódů do ní mohu směle říct, že tento aspekt je velice silným společníkem na cestě k transformaci. Je to nyní myšleno z pohledu zdraví, z pohledu posunu transformace mysli i vibrací. Lze do ní zanést téměř vše, co Vás napadne. Při vědomém pití tedy vytváříme podmínky pro změny působící přímo zevnitř - my sami jsme ze 70 % voda, vnímám jako důležité, starat se o součást nás samých.. 

Běžně je tato služba skloubena s dalšími, její cena samostatně je 600,- za zhruba 30-ti minutovou práci.. ve skloubení může být levnější (tak jako vše zmíněné zde)

Tenisová lekce

Jako hráč i trenér (92 na českém žebříčku a zároveň absolvent nejvyšší trenérské licence) nabízím tenisové lekce. Pokud máte zájem hrát tento úžasný sport, nezáleží ani na tom, na jaké jste úrovni, tenis je tu zkrátka pro všechny a když už Vás tato hra oslovila, se mnou Vás osloví ještě více! Působím v Praze 9 a Praze 10, zaměřuji se na jakoukoliv úroveň. Budu se těšit :)

PS: Dopolední hodiny výhodou!

600,- za individuální lekci, 400,- za pravidelné hraní + kurt

Apely a afirmace

Práce se slovy formující mysl, která mění náš život v jakékoliv oblasti. Formování přání, změn, sebevývoje a růstu. Také ochrany, zdraví, objevování smyslu života a vnitřního štěstí. Umožním Vám vytvořit silné individuální dílko tak, aby Vám přineslo potřebné změny do života, abyste si je umožnili přijmout a následovat. Je to vědomá práce s přitahováním si do života takových aspektů, které jsou pro naši duši vhodné - které nás inspirují a posouvají, pokud si to osobně dovolíme!

Vhodné zejména ve skloubení s dalšími službami, samostatně 600,- za apel, který vám umožní měnit váš svět.. =)

Kamenný kruh vědomí

Každý kámen nese moudrost, je propojován s  energetickými místy, duchovními bytostmi a všeprostupující energií všeho tvoření. Pokud se zanese význam tohoto kruhu, může přinést mnohé odpovědi a spustit procesy především na podvědomé a později na vědomé úrovni. Mnou postavený kruh nese moudrost skrz bosenské pyramidy, arkturiány a stvořitele. Příznivě prospívá při našem duchovním hledání, často jsou skrz něj sdělována duchovní jména, náš původ nebo navedení na cestu pro náš duchovní a spirituální rozvoj.

Služba skloubena s konzultací, posléze se zanáší záměr do kamenného kruhu a poté je možný vstup a pobytí si v tomto kruhu vědomí.. Cena 1 500,- za 1 h
(30 min konzultace a přípravy, 30 min v kruhu)

Odpovědi na vaše otázky

Rozhodl jsem se pro ty více ostýchavé zprostředkovávat otázky ohledně duchovna a praktického života. Občas je těžké skloubit obě roviny, proto dle svého nejlepšího navnímání a na základě svých zkušeností rád poradím! Stačí popsat krátce záležitosti, na které byste rádi odpověď a já se již vynasnažím, jak nejlépe dovedu..

1 otázka 400,-   2 otázky 750,-
3 otázky 1050,-  4 otázky 1300,-
email: matous33@seznam.cz


Nabídka populárních balíčků:

1) Čistě obecná konzultace přes skype s předáním technik

- balíček vhodný pro jakoukoliv konzultaci pro ty, co se nemohou sejít osobně a chtějí trošku navést nebo usměrnit či trošku dobít na dálku
- Cena 1000,- ... odhadovaný čas 1 h (je to individuální)


2) Změna života - START! - Balíček se skládá z konzultace ohledně problémových výzev a aspektů běžného života, další částí je práce ohledně mysli a přístupu k těmto aspektům, jež nám tyto změny přinesou a umožní. Poslední částí je vytvoření afirmace, která nám umožní uvěřit v tyto změny a také je následovat.. V balíčku je tedy konzultace, práce mysli, afirmace..

- balíček je vhodný pro prvotní fázy ve změně svého života, uvažování a přístupu..
- Cena 1 500,- ... odhadovaný čas 1 h a půl (je to individuální)

3) Změna života - MEDIUM! - Balíček má totožené složení, navíc je obohacen o očištění od negativních energií a předání technik, které lze aplikovat ve vašem životě přesně podle toho, jak je to pro Vás vhodné - cest je mnoho, důležité je, která je vhodná přímo pro Vás! 
Balíček se skládá tedy z konzultace, práce s myslí, vytvořením afirmací - apelů, očištění a předání technik..

- balíček je vhodný pro lidi, jež už jsou si jistí, že chtějí opravdu měnit svůj život nebo již jej mění podle vnitřní touhy, kterou chtějí skloubit v temto materiálnu zvaném život..
- Cena 2 222,- ... odhadovaný čas 2h a půl

4) Balíček léčení - Balíček je složen z konzultace ohledně nemocí a jejich projevů, meditace na uvolnění celého těla, mysli a příprava na co nejvhodnější efekt pro léčení jak již při meditaci, tak také po ní formou mé techniky léčení, jako poslední fáze je práce s vodou se zanesením kódů pro náš větší výsledný efekt. Pití má na nás vliv pokaždé, když si tuto vědomou práci uvědomujeme..
Balíček je tedy složen z konzultace, meditace, léčení a práce s vodou.. Navíc se dá přidat meditace s názvem:  Tranformace těla s vodou, která je naší součástí - léčení těla i mysl z vnější i zevnitř - kterou Vám rád předám s libovolným opakování (audio), její cena je v tomto balíčku 333,- (plná cena je 700,-) 

- balíček je vhodný pro jakékoliv zdravotní problémy a jejich projevy
- Cena je 2 333,- bez audio meditace a 2 222,- s audiomeditací ... odhadovaný čas 2 h 

5) Balíček pokročilých duchovních technik - Balíček se skládá z konzultace zaměřené na duchovní seberozvoj a spiritualitu, v této úvodní části budeme rozebírat přímo vliv jak v duchovní sféře, tak ve zhmotnění v materiálnu.. Další částí je očištění od negativních vlivů a následné čištění a otvírání energetických center - čaker, napojení se na zdroj a vnímání energie v našem těle.. Následná důležitá fáze se týká ochranného obalu - zásady a smysl jeho využití, pomoc pro vytvoření a jeho zesílení, které je pro náš komfort a zachování si svých vnitřních vibrací. Poslední fází je předání technik pro ještě větší posun v naší cestě v této cestě.. Balíček je tedy složen z konzultace, očištění, ochranného obalu a předání technik.. V Případě zájmu lze obdržet meditaci na navedení intuice za 150,- (místo 400,-) a meditaci na navedení vyššího já (Arkturiánská - vikingská kombinace) za 333,- (místo 700,-)..

- balíček je vhodný pro ty, jež objevili již smysl a význam spirituality a duchovna ve svém životě

- Cena je 2 222,- bez meditací ... odhadovaný čas je 2 h a půl

6) Balíček spirituálních zážitků - Balíček se skládá z návštěvy spirituálního místa severně od Hradce Králové, jeho lokalita je známá těm, kteří se mají toto místo dozvědět a dokáží s ním již pracovat, není cílem vodit tam turisty.. Toto místo s takovými procházejícími lidmi nepracuje, má mnohá využití a je třeba pracovat s takovým místem a úctou a pokorou podle postupu, jež byl jednotlivým menhirům a kamenným řadám určen a předán druidy.. Součástí je konzultace ohledně seznámení se s těmito zásadami, prostory a jejich významem, provádění a odhalování těchto významů, energetická práce, vyladění a harmonizace podle našich potřeb.. Balíček se skládá z konzultace a návštěvou energetického místa, které není obecně známé a jehož význam převyšuje místa, která jsou volně přístupná pro veřejnost.. Každý účastník obdrží instrukce v podobě formy psané a vytisklé A4.. Sama o sobě je bezcenná, informace bez návštěvy jsou bezcenné a neuchopitelné, cena za výtisk je 111,-

- balíček je vhodný ideálně pro skupinu lidí s duchovními a spirituálními hodnotami

- Cena je 3000,- + 111,- za výtisk pro každého člena

7) Balíček přijatého poznání z kruhu vědomí - Každý kámen nese moudrost, je propojen s energetickými místy, duchovními bytostmi a všeprostupující energií všeho tvoření. Pokud se zanese význam tohoto kruhu, může přinést mnohé odpovědi a spustit procesy především na podvědomé a později na vědomé úrovni. Mnou postavený kruh nese moudrost skrz bosenské pyramidy, arkturiány a stvořitele. Příznivě prospívá při našem duchovním hledání, často jsou skrz něj sdělována duchovní jména, náš původ nebo navedení na cestu pro náš duchovní a spirituální rozvoj.

Služba skloubena s konzultací, posléze se zanáší záměr do kamenného kruhu a poté je možný vstup a pobytí si v tomto kruhu vědomí..

- balíček vhodný pro pokročilé duchovní bytosti
- Cena 1 500,- za 1 h (30 min konzultace a přípravy, 30 min v kruhu)

8) Balíček podle vašich potřeb a vaší kreativity - Napište mi o něm a vaší představě, bude-li mít vaše fantazie dostatečný potenciál, zhmotní se ve vaší realitě!

- balíček vhodný pro kohokoliv
- Cena a čas je neznámý, vše je ovšem již zapsané ve hvězdách, jen nahlédnout.. 

Finančně jsou služby individuálně hodnoceny běžně od šest set korun výš (600,- případně více - pokud je náročnější nebo skloubená s dalšími - zohledňuji cenu - je to tedy individuální).. Píšete mi občas otázku, jak to běžně probíhá.. já na to ještě nahraji video, aby jste mě i viděli a jinak to probíhá setkáním (případně lze i skype, když se domluvíme), setkání je ale samozřejmě lepší a osobnější.. je to o nějakém popovídání si, nacítění se na sebe a pak se dá vlastně pracovat i nějak víc 🍀 Když někoho něco bolí, lze to rovnou skloubit i s léčením nebo kdo má zájem o určitý typ meditace, tak lze jen meditace nebo práce s čakrami.. je to tedy individuální :) Je třeba pracovat podle člověka a jeho potřeb.. po konzultaci se dá vnímat, co dotyčná osůbka potřebuje a oba se na to pak můžeme připravit - i ten účinek je pak samozřejmě mnohem lepší. Já nejsem žádný doktor  - nefunguje to, pokud jsou lidé ve strachu, necítí se a nemají důvěru - pak to nemůže fungovat, v první řadě vy ovlivňujete svůj život, já mohu být průvodcem, který ukazuje cestu, ale vykročit a poté kráčet životem již musí každý sám. 

Video - o službách mluvím o tom v čase od 21:30 ->
 https://www.youtube.com/watch?v=nXHXYR1WhuA&t=1294s

Seberozvoj má nejhlubší smysl, investujeme do sebe samotných a je třeba si vážit všech možností a času těch, kteří nás mohou inspirovat. Také jsem si vážil těch lidí, kteří mi mohli něco předat, co mě mohli inspirovat, ale vzhledem k tomu v jaké světě žijeme - bez peněz tu fungovat bohužel nelze, alespoň ne se záměrem, jaký mám já..  -> inspirovat lidi k objevení svých předností, k zjištění, že sami jsou strůjci svého štěstí.. Způsob jak vynahradit můj čas a energii je tedy daný, kdyby to tak nebylo, nejen že by si toho lidé nevážili, ale nemohl bych to provozovat z nedostatku času a financí.. Pokud je někdo ve finanční tísni a cítí, že mou pomoct potřebuje, určitě se může ozvat a já už se nacítím a zjistím, co mohu udělat..  

KONTAKT

Matouš Svoboda (Ektara)

E-mail
matous33@seznam.cz
Facebook
https://www.facebook.com/matous.svoboda

Chcete se přidat do skupiny?

Něco o skupině:
Pro zájemce -> ODPOVÍDEJTE prosím na otázky pro vstup do skupiny, je možné, že jinak nebudete přijati.. 


Pro lidi, kteří chtějí tvořit zemi místem krásnějším a srdečnějším pro všechny! Také pro ty, kteří hledají své vnitřní štěstí a chtějí se o ně podělit. Pro lidi, kteří k takovému přání hledají inspiraci nebo již takto inspirují. Pro lidi, kteří si uvědomují, že je třeba změna, aby bylo na zemi více radosti ze života. Pro lidi, kteří se stanou inspirací pro další budoucí členy takto smýšlejících..

Záměrem této skupiny je podpořit morální růst a sebevývoj probouzejících se lidí a vzájemně se inspirovat. Motivujeme se zde příspěvky, citáty, obrázky, hudbou, kresbou a čímkoliv krásným, co podporuje vysoké vibrace - lásku, sebevývoj, štěstí. Cílem skupiny je rozšířit tyto myšlenky mezi co nejvíce lidí a spustit tak lavinu tohoto krásného a nakažlivého šíření. Přeje-li si hrstka lidí krásný a mírumilovný život plný radosti pro všechny, zbytek světa se jí nepodvolí. Bude-li to přání většiny, začnou se dít zázraky! 

Pro přijaté: Srdečně Vás vítám! Když právě v tuto chvíli čtete toto přivítání, znamená to, že jste byli vybráni na základě vašich odpovědí, obohacujících příspěvků, případně na základě důvěry (neschvaluji všechny žádosti). Mám velkou radost, že máte tak ušlechtilé cíle a chcete spolupracovat s touto skupinkou podobně naladěných lidí. Vzhledem k tomu, jak nás tyto cíle spojují a nejsou tu žádní trolové (vtipálci bez zájmu spolupracovat), pesimisté a ani lidé čistě se zabývající jen logikou a materiálnem, můžeme si v tomto kouzelném králoství tvořit a obohacovat se bez ostychu! Tady se neboří, tady se tvoří 😉 Rádi tu diskutujeme, tolerujeme své názory, nad nikoho se nepovyšujeme a naopak tu vládne úcta a slušné chování. Je to spíše taková směrnice, než výslovná pravidla, moudří a vyspělí lidé totiž žádná pravidla nepotřebují - sami dobře vědí, co je "dobré a co je špatné 😅 " Kdyby se tu ovšem nějaký "bořič" objevil, nebude tu tolerován! Budu velice rád, když všechny možné příspěvky (obrázky, hudbu, motivační citáty, atd..) budeme šířit nejen tady, ale i kdekoliv jinde 😊 Můžete dát ke svým sdíleným inspiracím i odkaz naší skupiny, aby i další podobně smýšlející lidé našli cestu do našeho kouzelného království..(https://www.facebook.com/groups/1825796864111448/)

Sdílet je povoleno vše a kamkoliv, přidávání a šíření je podporováno! Štěstí a radost patří všem a právě i těm, kteří do této skupiny nemohou a teprve k tomu potřebují dozrát.. Tak hodně štěstí a radosti všem a budu se těšit na všechna obohacení, která tu mezi sebe přineseme 🍀😊