Služby pro Vás

Konzultace na míru

Každá duše přišla na zem s individuálním posláním. Zažít různé zkušenosti, rozpomenout si na své individuální dary a aspekty k rozvinutí, posunu a k uchopení. Z toho důvodu každý z nás potřebuje individuální přístup konzultace, času pro vstřebání i času pro změnu. Často řeším otázky týkající se duchovního seberozvoje z pohledu svobody, radosti ze života a smyslu bytí.  

Konzultace trvá běžně v rozsahu 1 h a půl až 2 hodin. Vše se odehrává podle práce a ta se prolíná různě dle individuálních potřeb. Příklady s popisem mého zaměření najdeš níže. V konzultacích se zaměřuji především na práci s myslí a přepis starých svazujících vzorců.  Přenastavení prohloubuji skrze meditaci a techniky, které popisuji níže. Mým hlavním cílem je praktičnost a využití v běžném životě s uchopením priorit, které jsou pro vývoj duše potřebné.


Ceník služeb

Konzultace osobní / videohovor  -  1 500 Kč 

Práce s myslí, zvědomění programů a přepis, meditace, techniky a afirmace na míruObjednání služeb


Služby se dají různě kombinovat podle individuálních potřeb - velice rád je s tebou proberu a připravím sezení přímo na míru! Níže je rozepsáno pár aspektů, čím se zabývám a co tedy mohu do našeho setkání zařadit. Je to spíše informativní a zároveň je to obrazné, neboť vše plyne v přítomnosti a v proudu tak, jak je třeba. Nikdy však nepopíši zcela vše, co vytvářím. Obsáhnout vše slovy je nemožné, avšak přiblížení možností naší práce považuji za přínosné.


Konzultace - poradím a dobiji energii

Na základě osobní schůzky, nebo formou videohovoru ti pomohu odhalit skutečné příčiny tvých problémů.

Jsem zdatný motivátor, mohu ti tedy  dolít energii a sebevědomí ke změně ve tvém životě. Na základě této komunikace ti navrhnou řešení a postup pro další práci, která bude již ideálně na Tobě samém!

Jsem jen průvodcem změn, samotné změny však musí udělat každý sám, ty za tebe nikdo neudělá.

Práce s myslí

Mysl je úžasný nástroj. Říká se, že u běžných lidí produkuje kolem šedesáti tisícům myšlenek za den!

Lidé si své myšlenky ale neuvědomují a tak se nechají ovládat tím, co jejich podvědomí vyhodnocuje. Psychika hraje hlavní roli v našem životě a já ti mohu pomoci říct tipy a triky, jak se o ni starat.

Necháváš se strhávat příběhy minulosti a děsivé budoucnosti? Co kdybych tě navedl na přítomnost, kterou si budeš tvořit podle přání a ne podle obav?

Návštěvy energetických míst

Rád s tebou po domluvě navštívím silná energetická místa a vysvětlím ti jejich význam. Mohu ti dát jinými slovy návod, jak s nimi pracovat např s řadou druidských kamenů typu "Stonehenge" - tato místa nabízí léčení, navýšení vědomí, odpovědi na životní otázky, nalezení klidu, atd.. 

Pro podporu naší práce mohu postavit kamenný portál pomocí svých kamenů, které jsou propojeny s Bosenskými pyramidami, Panenským Týncem, Znojmem a dalšími energe. místy, jež zesilují a podporují záměry naší duše.

Energetický obal

Rád předám tipy, jak se tokový obal vědomě tvoří a jak s ním pracovat, aby nás lidé nevysávali a energie nám neutíkala.  Vyplníme li se světlem, můžeme si jej pak vyplnit i kolem nás a vytvořit si ochrannou auru. Lze vytvořit obal i myšlenkově, není však tak efektivní jako při opravdové práci s energetickým systémem.

Rád s těmito principy pomohu - důležité je nedělat si obal ze strachu -> pak na sebe přitahujeme útoky a tzv. energetické upíry. Obal je třeba brát spíše jako komfort, než jako ochranu.

Předání technik

Je mnoho technik, které lze předat podle individuálních potřeb, které ti změní život, budeš-li je praktikovat a pracovat na nich.

Jedná se o techniky, které umožňují převzít kontrolu nad naší myslí, povzbuzují sebevědomí, otevírají srdce a umožňují jít lehčeji naší životní poutí.

Tyto techniky mi předal sám život skrz zkušenosti, knihy, vhledy. Přišly tak, jak bylo třeba a nyní je mohu předat i tobě. Jsi ochoten na sobě pracovat i sám? Pokud ano, rád se o ně s tebou podělím!

Apely a afirmace

Práce se slovy formující mysl, která mění náš život v jakékoliv oblasti. Formování přání, změn, sebevývoje a růstu. Také ochrany, zdraví, objevování smyslu života a vnitřního štěstí.

Umožním ti vytvořit silné individuální dílko tak, aby sis přitáhl potřebné změny do života, aby sis je umožnil přijmout a následovat. Je to vědomá práce s přitahováním si do života takových aspektů, které jsou pro naši duši vhodné, které nás inspirují a posouvají, pokud si to dovolíme!

Práce s energetickým systémem - otvírání čaker

Je to jako se stromem, je třeba zapustit silné kořeny do Země a pak růst a čerpat energii i skrz naši korunu, abychom měli proud energie stabilní a v harmonii. Působit mohu skrz meditace, alternativní postupy v kammeném kruhu s palosantem, mantry a další.

Jsou to praktiky, které ti naprosto změní život, pokud si to dovolíš. Naučím tě jak vnímat tvou energii, jež tě  vyživuje a prochází tvým tělem neustále! 
Více o čakrách v tomto odkaze..


Seberozvoj má nejhlubší smysl, investujeme do sebe samotných a je třeba si vážit všech možností a času těch, kteří nás mohou inspirovat. Také jsem si vážil a vážím těch lidí, kteří mi mohli něco předat, co mě mohli inspirovat, ale vzhledem k tomu v jaké světě žijeme - bez peněz tu fungovat bohužel nelze, alespoň ne se záměrem, jaký mám já..  -> inspirovat lidi k objevení svých předností, k zjištění, že sami jsou strůjci svého štěstí.. Způsob jak vynahradit můj čas a energii je tedy daný, kdyby to tak nebylo, nejen že by si toho lidé nevážili, ale nemohl bych to provozovat z nedostatku času a financí.. Pokud je někdo ve finanční tísni a cítí, že mou pomoct potřebuje, určitě se může ozvat a já už si to navnímám a zjistím, co mohu udělat..  


KONTAKT

Matouš Svoboda (Ektara)

E-mail
matous33@seznam.cz
Facebook
https://www.facebook.com/matous.svoboda

Chceš se přidat do skupiny nebo sledovat mou stránku na FB?

Pak klikni na rámeček! 

Něco o skupině:
Pro zájemce -> ODPOVÍDEJTE prosím na otázky pro vstup do skupiny, je možné, že jinak nebudete přijati.. 


Pro lidi, kteří chtějí tvořit zemi místem krásnějším a srdečnějším pro všechny! Také pro ty, kteří hledají své vnitřní štěstí a chtějí se o ně podělit. Pro lidi, kteří k takovému přání hledají inspiraci nebo již takto inspirují. Pro lidi, kteří si uvědomují, že je třeba změna, aby bylo na zemi více radosti ze života. Pro lidi, kteří se stanou inspirací pro další budoucí členy takto smýšlejících..

Záměrem této skupiny je podpořit morální růst a sebevývoj probouzejících se lidí a vzájemně se inspirovat. Motivujeme se zde příspěvky, citáty, obrázky, hudbou, kresbou a čímkoliv krásným, co podporuje vysoké vibrace - lásku, sebevývoj, štěstí. Cílem skupiny je rozšířit tyto myšlenky mezi co nejvíce lidí a spustit tak lavinu tohoto krásného a nakažlivého šíření. Přeje-li si hrstka lidí krásný a mírumilovný život plný radosti pro všechny, zbytek světa se jí nepodvolí. Bude-li to přání většiny, začnou se dít zázraky! 

Pro přijaté: Srdečně Vás vítám! Když právě v tuto chvíli čtete toto přivítání, znamená to, že jste byli vybráni na základě vašich odpovědí, obohacujících příspěvků, případně na základě důvěry (neschvaluji všechny žádosti). Mám velkou radost, že máte tak ušlechtilé cíle a chcete spolupracovat s touto skupinkou podobně naladěných lidí. Vzhledem k tomu, jak nás tyto cíle spojují a nejsou tu žádní trolové (vtipálci bez zájmu spolupracovat), pesimisté a ani lidé čistě se zabývající jen logikou a materiálnem, můžeme si v tomto kouzelném králoství tvořit a obohacovat se bez ostychu! Tady se neboří, tady se tvoří 😉 Rádi tu diskutujeme, tolerujeme své názory, nad nikoho se nepovyšujeme a naopak tu vládne úcta a slušné chování. Je to spíše taková směrnice, než výslovná pravidla, moudří a vyspělí lidé totiž žádná pravidla nepotřebují - sami dobře vědí, co je "dobré a co je špatné 😅 " Kdyby se tu ovšem nějaký "bořič" objevil, nebude tu tolerován! Budu velice rád, když všechny možné příspěvky (obrázky, hudbu, motivační citáty, atd..) budeme šířit nejen tady, ale i kdekoliv jinde 😊 Můžete dát ke svým sdíleným inspiracím i odkaz naší skupiny, aby i další podobně smýšlející lidé našli cestu do našeho kouzelného království..(https://www.facebook.com/groups/1825796864111448/)

Sdílet je povoleno vše a kamkoliv, přidávání a šíření je podporováno! Štěstí a radost patří všem a právě i těm, kteří do této skupiny nemohou a teprve k tomu potřebují dozrát.. Tak hodně štěstí a radosti všem a budu se těšit na všechna obohacení, která tu mezi sebe přineseme 🍀😊

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky