Meditace na uzemnění a harmonizaci skrz čtyři elementy

Mým přáním je dopřát v této meditaci lidem intenzivní propojení s Gaiou, zažít ji, slyšet ji..
Slyšet přírodu a zvířata a propojit se s nimi jako s celkem všeho živého ☯️☘️  Co si zaslouží velkou pozornost je práce s čtyřmi elementy. Ty nám pomáhají k zvědomit své osobnostní rysy a uvádět je do harmonie.  Meditace trvá 1 h a 12 minut..

Co mi meditace přinese?

 • Hlubokou relaxaci v propojení se Zemí 
 • Zvědomění si svých osobnostních rysů a další práce na nich
 • Propojení se kromě země s ohněm, vodou a vzduchem
 • Proletíš se jako pták nad horama, budeš vše sledovat z nadhledu jako orel, vnímat své křídla, drápy, zobák. Splň si svůj sen a propoj se se vzduchem i se Zemí jako pták
 • Plav a skákej do vody a z vody jako delfín, vnímej své tělo, své ploutve a vlnivé pohyby, při nichž klouže voda přes tvé tělo. Skřehotej jako delfín a propoj se s vodou i Zemí
 • Zažij několik alternativ propojení se Zemí, slyš oheň, vodu, zemi i vzduch v meditaci tak živě a opravdově, jak si jen dovolíš. Věřím, že to bude povznášející zážitek!

Co mě při ní čeká?

 • Meditace začíná ve stoje, stoj trvá jen krátce - jde o techniku, která bude blíže popsaná v instrukcích a samotné meditaci
 • Poslech džungle, sladění se s ní i zvířaty jako s celkem
 • Zaslechneš mantry, bubny, šamany, dusot půdy a další zvuky, jež tě více propojí se Zemí
 • Čeká tě krásný hodinový relax a zároveň objevení, jak tě vystihují jednotlivé živly, které ti pomohou lépe uchopit tvé aspekty z psychologického hlediska. 
 • Dopřej si poznat, jak se skrz živly lépe podpořit a rozvíjet a co se děje, když jsou moc dominantní nebo pasivní. Dopřej si poznání v čem a jak nás podporují, dovol si to prožít a nechat se zharmonizovat poslechem, vizualizací i prožitkem samotným

Co mi to může přinést v praxi?

 • Propojení se Zemí, přírodou a čtyřmi elementy. Nový obzor vnímání a komunikace.
 • Pochopení a poznání sebe sama, svých předností i slabin a další práci na sobě samém
 • Přinést to může díky čtyřem živlům vlastně cokoliv - Sílu, stabilitu a oporu (země), přizpůsobivost a flexibilitu a nová řešení (voda), hravost, radost a intuici (vzduch), rozhodnutí a prosazení se, touhu splnit si svá přání a rozjet své projekty (oheň)
 • Empatii pro pochopení druhých lidí, poznání jaký prvek je u nich dominantní a co to o nich vlastně vypovídá. Co se dá od lidí očekávat v různých situacích a jak se vyhnout nepříjemnostem nebo jak je řešit s pevností, pochopením a s klidem.

Je to důležité pro nás jako celek, pro Tebe, pro Gaiu, pro život, jehož jsme součástí a on zase tou naší 🙏✨ O co Tě obohatí konkrétněji čtyři elementy a co si díky nim můžeš dopřát?

Podíváme se znovu na čtyři elementy - Země, vody, vzduchu a ohně.. (Harmonizace nás samých)
Vnímání, co nám říkají, co nám říká Země a co nám říká srdce, přes které to vše můžeme pocítit.

Prvek země nás učí mít pevnou půdu pod nohama, být vnitřně silný a v přijetí i těžkých situací, které život nabízí a skrz které nás učí.

Prvek vzduchu nás učí hravosti a radosti ze života, dává prostor k naší spontánnosti a kreativitě, je to opak země, dominuje-li země, jsme moc vážní, dominuje-li vzduch, ztrácíme se zde v tomto pozemském životě, proto je třeba mít oba prvky v rovnováze.

Prvek vody nás učí klidu a naslouchání, nalezení správného směru. Díky ní zvládáme hledat řešení s klidem v moudrosti - voda vždy nalezne cestu..

Prvek ohně je dominantní, hájí své zájmy a může i pálit, je-li to třeba. Dovoluje nám prosadit se a postavit se za své potřeby. Je-li ovšem moc dominantní nad vodou, pak se lehce můžeme stát egoistickými a vidět jen sebe.

 Je-li naopak dominantní voda, pak se lehce můžeme stát hodnými dobráky, co vždy ustoupí a lidé toho zneužijí ve svůj prospěch. Proto je třeba mít i tyto prvky v harmonii. Prvky nám o nás mohou mnohé vypovídají, tato meditace nás provede hlouběji tímto spojením, každý si může pocítit, jak má tyto čtyři elementy sladěné a vše uvést do harmonie.
Hodnota meditace: 400,- nebo 16€

 - instrukce a meditace je zasílána e-mailem po přijetí platby

REFERENCE

Nádhera!!!💖 Silné, úžasné a láskyplné propojení s vesmírem a zemí. Vibrovalo mi celé tělo a nejvíc nohy. Chvílemi jako bych se příjemně vlnila.

Na obrázku mě upoutal oheň a jako u jediného elementu mě to na chvíli vyplo.

Poslechla a harmonizovala jsem se s ním znovu po ukončení meditace.Jinak ostatní elementy jsem prožila všechny.

Opět úžasný zážitek Ektaro, z celého srdce děkuji!!! 💖🙏🌈 Jo a proč ten oheň jsem pochopila při tom zpětném poslechu díky tvému povídání... 🙏 

Jana Musilová

Úžasná, nádherná, suprová meditace Ektaro, díky!

Prožila jsem sto procentní splynutí, přítomný okamžik, byla jsem vším!

Jupí jou. Propojení S Gajou a Vesmírem skrz sebe! Nedá se popsat! Klobouk dolu za Tvé tvoření! ❤️🙏 

Gabriela Brašničková

Meditace byla plná láskyplné energie, ale u vody mne to vyplo. Probrala jsem se v oblacích. 😇

To propojení s Gaiou bylo nádherné, kořeny přímo praskaly, jak rostly k centru energie Země..... Cítila jsem se po meditaci tak lehce, uvolněně, hezky.....

Odpoledne ve městě jsem potkávala samé číselné vzkazy.
A hudba byla vybraná skvěle, ta poslední skladba byla nejlepší🙏❤🙏 a hlas máš Matouši moc příjemný, milý a radostný, dobře se poslouchá.☺
Namaste... Děkuju!❤

Renáta Zatloukalová

Objednání meditace

Podklady k platbě
číslo účtu 211927981/0600 (Korunový účet)
Do poznámek připiš e-mail k zaslání meditace a číslo meditace (meditace má číslo 4)
- příklad poznámky (tichý@seznam.cz, 4)

Zahraniční platba - 2601536715/2010 IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky