ÚVAHY A ZKUŠENOSTI OHLEDNĚ SNŮ

O snech od mé maličkosti ✨💜✨  14. prosince.2019

Jaké máte sny? Pamatujete si je? A pokud ano, jaké jsou z nich pocity, jak se ráno cítíte? Znáte lucidní snění a máte s ním nějaké zkušenosti? Od začátku tohoto prosince jsem plný lucidních transformačních snů. Je to docela jízda, ale uvědomuji si, že to spouští Tenerife a lávová pláž vedle které téměř bydlíme, budu psát ovšem obecněji, aby to nebylo jen pro mě samého 🙏☯️💜

Sny mohou být různé, harmonické, krásné, milující i vzrušující a nebo taky děsivé, chaotické až frustrující a zničující. Sny mohou být naše prožitky, prožitky jiných a také může jít o sny, které tvoříme nebo kde nemáme svobodnou vůli a jsme jakousi obětí, co reaguje úplně jinak, než jak bychom ve skutečnosti reagovali.

Sny totiž mohou být i implantované, tvořené i dalšími bytostmi, jež mají tuto moc. V zásadě však nemusí jít o něco špatného, ačkoliv k manipulaci se tyto techniky přímo vybízí. Je dobré si uvědomit, že sny umožňují velkou práci díky naprostému uvolnění a nezasahování mysli v ohledu hodnocení toho co je a není možné. Ego bývá většinou klidnější, ovšem vždy to může být jiné.

Z tohoto hlediska jsme schopni přijmout mnohé k našemu posunu, bořit mnohé hranice a zažít "nemožné" - zároveň je to také čas, v kterém jsem nejzranitelnější! Kdy jsme naopak schopni dělat si větší hranice a cítit větší strach ze všeho možného. Můžeme se budit vyklepaní s panickou hrůzou, kterou si poneseme do dne i další noci.

Například šediváci si v těchto implantovaných snech přímo libují - často jde o vraždění, kde vám jde o život a neustále se bojíte. Dostáváte se z jednoho průseru do druhého a je z vás vystrašená figurka, co nedokáže pořádně myslet, ale spíše jedná instinktivně kolikrát tak, že je to jen horší a nemůžete se spolehnout vůbec na nic. Za svou zkušenost mohu říct, že to o nás a naší situaci vypovídá opravdu mnohé!

Ve snech se odráží nejen náš stav naší vyrovnanosti, ale také to, co je třeba ještě vstřebat a především na co je třeba se zaměřit. Pokud nám někdo leze do snů, je třeba odseknout pouta a naladit se vibračně před spaním tak, aby nás již strašit nemohli. Pomáhají i polohy, například s rukou na srdci a schoulení do klubíčka si vytváříme ochranný prostor připomínající kruh.

Možná to některým přijde zvláštní, avšak osobně mám s touto polohou své zkušenosti. Pokud se v ní probudím, vím dobře, že sny které jsem měl - nebyly v pořádku a já se bránil a hledal bezpečí. Tyto polohy využívají i zvířata v případě nemocí nebo když se necítí dobře. Má to pro ně své léčivé účinky a kouzlo bezpečí, které zaručuje klidnější spaní.

Ve snech mohou být různá poselství a směry, lze tam vidět i útržky toho, co teprve bude. Varování i doporučené cesty života, vzkazy i vize. Ve snech můžeme spolupracovat i s dalšími bytostmi a to jak světelnými, tak i těmi, jež by nám chtěli dopřát lekce strachu a manipulace. Zde je opravdu dobré připomenout, že podobné přitahuje podobné a tedy sny jaké máme jsou i odrazem nás, našich prožitků a etap života.

Ovšem u implantovaných snů šediváky je to trošku jinak, nemají zájem o běžné lidi, zaměřují se především na pracovníky světla - kde je jim to umožněno. Vůbec nejde a stejnou vibraci, právě naopak ☯️ Sny však mají přímý vliv na to, s jakou energií a náladou se vzbudíme a jak se tedy vibračně naše pole mění. Jestli jsme vyrovnání a klidní, plní lásky a touhy prožít další den v harmonii či smíchu a aktivit a nebo jen odpočívat a nebo jsme na svět naštvání, podráždění a náš mozek je místo oázy klidu oázou chaosu s neustálými myšlenkami.

Samozřejmě jde jen o příklady, nemohu nikdy napsat vše, každý jsme individuální. Z pohnutek manipulátorů to mohou být i nízkovibrační lekce podporující jejich ego a vychytralost. Sny jež působí na oko pro ně jako dobré a podpůrně. Díky tomu mnozí nízkovibrační již ani nedokáží cítit lítost nebo zodpovědnost za své činy a přijdou jim naprosto v pořádku - jsou zpracování často tak, že si myslí, že vše jsou čisté jejich úspěšné vize a ani je nenapadne, že by je někdo ovládal.

Tito lidé doslova odmítají pomoc. Zmanipulovaní a přesto mají velký vliv - je to jejich odměna, kdy si myslí, že jsou šťastní. V rámci svých myšlenek a světa iluzí který si vytvořili, to tak také je! Je jim docela jedno, že jsou šťastní materiálně, neumí si jiné "štěstí" téměř ani představit a tak podle sebe mají vše. Mají dle sebe právo ostatní zesměšňovat a urážet, naopak to jim činí radost a pocit moci. Na planetě Zemi je takto nakaženo mnoho lidí, co o tom nemají ani tušení.

Zhruba před rokem jsem velice pracoval se sny, zkoušel jsem i různé snáře, psát si sny a ono to fungovalo jen do určité míry. Ta energie ve snu hovoří mnohem více než symboly samotné, ale mohou nám pomoci především, když zapojíme svou vlastní intuici a zapamatujeme si prožitek s otiskem energie a směru, jak se sen vyvíjel. Je to velice individuální záležitost - nejde zobecňovat.

Někdy to může být i přímé. Viděl jsem situace, co se staly později, místa, kde jsem nebyl a pak je navštívil. Mluvil jsem se svou tetou poté, co zemřela. Z tohoto snu jsem se probudil s jekotem, nebyl jsem připravený a vím dobře, že to sen ani nebyl. Přišla se rozloučit a omlouvala se, že se rozhodla vzít si život a nechat zde svou dceru, která ji potřebovala. Raději přepněme zase dál! 🙏

Cesty a hledání ve snu opravdu často znamenají, že jsme na cestě a hledáme směr. Pokud se cesta zlepšuje a je plná dobrodružství, jsme na dobré cestě a mnoho překážek nás ještě čeká. Když je zvládneme překonat a vytrváme, pak nás ty překážky učiní silnějšími a jsou v pořádku a potřebné pro náš vývoj. Je tam třeba černý pes a další lidé? Pak nalezneme na těchto cestách života svého průvodce, který nás povede a nepůjdeme po ní stále jen sami. (To jsem si tak na jeden sen vzpomněl, nechci zde dávat výklady a ani nemohu, vždy to může být jiné - sny jsou osobité)

Zjistil jsem, že každý sen je unikátní včetně jazyku, kterým mluví, je tvořen přesně pro nás a jen my můžeme znát přesný význam. Někdo s náhledem může nahlídnout, pokud se dostane za oponu jen nějakých snářů a obecných výkladů až k navnímání prožitků, energií. Pokud se dotyčný něco o vašem životě i dozví, aby mu intuice mohla napovědět smysl, pak může mít výklad i nějakou objektivní hodnotu. Říct však jen sen obecně opravdu nestačí! Udivuje mě, co se děje když to píšu, ještě jsem se ani nedostal k lucidním snům a Tenerife. Toto místo se mnou pracuje přes sny zřejmě i proto, že jindy to prostě nejde.

Jsem tu s Margot a Elim, ten vyžaduje naprostou pozornost, tak už to s dvouletým dítětem prostě chodí. Bylo pro mě zvláštní najednou znovu přivítat lucidní sny a zvlášť ty transformační. Lucidní sen se liší tím, že si dotyčný plně nebo alespoň částečně uvědomuje, že ve snu je. Díky tomuto uvědomění si může dovolit sny utvářet a měnit. Pokud má tuto schopnost rozvinutou a dojde k implantovanému snu třeba od šediváků (stalo se mi to dvakrát s uvědoměním při snu, jednou po snu a určitě víckrát bez uvědomění) - může si to uvědomit a naprosto se přestat bát.

Tohle si nemůžu nechat pro sebe, ještě jsem to nikdy neřekl, ale když už se to stalo a mám to téma.. Válka, všude umírali lidé a já byl na bitevním poli, nebál jsem se, věděl jsem, že to není můj sen a že to není skutečné. Místo očekávaného strachu jsem se začal bavit tou podívanou.. říkat "a co tam máte dál?" Smál jsem se té snaze děsit, divadlu a ironii, kdy mě vyděsit prostě již nemohou na rozdíl od prvního pokusu, kde jsem se vzbudil hrůzou a chvíli se nemohl hýbat. Cítil je ve svém bytě a bál se, že je tam uvidím i reálně.

V tom snu o válce to najednou celé spadlo, bylo jich tam v rozmezí 5-ti až deseti.. začali panikařit, že je vidím, jiní se vztekali a ještě jim nedocházelo, že je vidím a pak to zmizelo celé, sen se rozplynul.. Tato zkušenost se u mě ještě jednou opakovala, než jsem zcela zamezil přístup a uvědomil jsem si, jak jsem jim to umožnil a také že je zbytečně popichuji a upozorňuji na sebe, vracím údery a bojuji, což má za následek další odvety a to vážně nechcete.. ačkoliv moje duše si tohle chvíli potřebovala zažít a objevovat tak i své možnosti a svou sílu, sbírat zkušenosti.

Jindy jsem si dovolil ovládat čistě svůj sen, rozebírat tam situace a vidět, jak se lidé kolem mě cítí a reagují, mohl jsem si opakovat jak něco říct, ale také jsem si mohl užít sen, kdy jsem byl třeba orlem a létal jsem si nad lesy a říčkami. Mohu říct, že zde bych snad i váhal, jestli jsem tím orlem skutečně chvíli nebyl, jestli nebyl opravdu skutečný a já si půjčil na chvíli jeho tělo. Jenže to bych lhal, to nevím. Ovšem bylo to naprosto reálné a úžasné, zažít něco takového je dar. Později jsem to dal do meditace k propojení se Zemí a čtyřmi živly. Jednou jsme v ní orlem, jednou delfínem.. také celou džunglí a pak celou planetou jako součást všeho živého.

Zde v Tenerife jde však ještě o jiný typ lucidního snění. Zde se opakuje minulost a moje rozhodnutí, která řekněme - nebyla zrovna krásná. Šlo i o situace, které bolely a jde jsem byl obětí všeho možného. Zprvu to bylo šílené! Pak jsem se však začal rozhodovat jinak a sny přetvořil. Tím jsem změnil minulost, nebo lépe řečeno vzpomínky na ni a tím i naučené bolestné jednání. Dalo by se říci, že šlo o vědomou silnou meditaci při spánku. Jak už jsem sdělil, tyto meditace mají hlubší účinek, tělo a mozek si dobře pamatuje a uchovává - považujeme to za své.

Proto bolestné situace, které se mi ukázaly mohly být změněny na poklidné a s řešením, kterého jsem dříve nebyl schopen. To z nás pak dělá úplně jiného člověka. Takto také tvořím individuální meditace, rozdíl je zde však v tom, že Tenerife mi poskytlo situace, na které si nepamatuji a které byly ukryty tak hluboko, že si dovolím říct, že bych se k nim již jen tak nedostal. Rozhodně ne tak snadno a rychle, jak se vše odehrálo na Kanárských ostrovech v Tenerife.

Dnešní sen byl o mém tátovi a tlačení mě na sílu do něčeho, co nechci! Co mě vytáčí.. měl jsem jít dokončit trenérskou školu, kterou jsem dokončit nechtěl. Měl jsem za sebou všechny zkoušky, ale nechtěl jsem jít na závěrečnou, protože bych to dělal jen pro obyčejný papír. Věděl jsem, že se nechci dál angažovat původnímu snu, který byl zároveň i jeho. Ve skutečnosti se to tak opravdu dělo a já tuto školu opravdu nedokončil. Bylo to připomenutí si toho, kdy jsem již dělal věci tak, jak chci já a jak je cítím, ne jak chtějí druzí. Děkuji za toto připomenutí, za získání své svobody 🙏

Nechtěl již následovat sen jako tenisový trenér s nejvyšší trenérskou licencí, jež má snahu založit tenisovou školu, jež má snahu vytvořit tenisové zázemí pro závodní hráče, bylo to již minulostí a přišlo mi to tedy celé jako zbytečná investice času učit se na něco kvůli papíru, který pro mě ztratil hodnotu - nepotřebuji uznání skrz papír..

To je vše, co jsem si zde chtěl napsat 🙏💜

PS: Nemám zde v Tenerife deník.. dost možná bych to psal čistě jen pro sebe a tento příspěvek by tedy nevznikl a nebyl tak obsáhlý, snad k něčemu inspiruje i Tebe 🍀

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky