Vítám Vás u duchovní filmotéky, zde můžete vidět filmy ihned a bez stahování!

Kompletní a širší filmotéku s hodnocením a ukázkami najdete na www.meditace.net, kde kromě toho najdete také meditace a možnost konzultace i inspirace v podobě mnoha článků s duchovními přesahy.

Pokud se rozhodnete podpořit tuto stránku, uveďte prosím do poznámek - DAR
Číslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600 
Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010
IBAN CZ1520100000002601536715 SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet) Děkuji Vám!

Omlouvám se za chyby.. je to starší vydání.. a asi to zřejmě už ani nemám jak upravit.. možná je to dokonalé i s těma velkýma rybama, co tam plavou v textu..  

V odkaze na kompletní filmotéku najdete také duchovně laděnou harmonizující muziku..
Mimo jiné nabízím zpracované dokumenty po svém a vhledy na zajímavá duchovní témata

Dokumenty po svém - témata: Ježíš, Satan, církev, ilumináti, corona virus..

Zvu vás ke svým dokumentům po svém.. Pravda, kterou vám nikdo jen tak neřekne, spojitosti, které mají co dočinění i s celou touto pandemickou situací! Ačkoliv to tak nevypadá, souvisí velmi a právě nyní je třeba, aby se satanistické činy tajných organizací začaly trestat a aby byli sesazeni!  

Ježíš Kristus - odpovědi, které jinde nenajdete

Jediný účel uměle vytvořeného viru vyšší vrstvou "lidí" 🐍, která vládne světu a udává směr všemu co zde funguje je pouze pro jejich vlastní prospěch! Dělají to pro moc, ne pro peníze, to je jejich vynález, nástroj pro ovládaní nás, je však peníze nezajímají! 

Bohužel se začalo dít to, že ekonomika na celém světě s výjimkami prosperovala, lidé se bouřili, přibližovalo se k velkému odhalení a proto bylo potřeba vše zastavit! A to se mohlo stát jen díky něčemu co vyvolá v lidech strach, zničí ekonomiku světa a dostane nás všechny zpět ve vývoji!


Jdu na to postupně.. první díl očišťuje původní kvality Ježíše Krista a ukazuje na jeho záměrné zprznění katolickou církví, druhý dokument po svém odhalí jádro, dá zamyšlení ke vzniku a původu těchto satanistických ještěrek a hybridů a ve třetím se zaměříme i na spojitosti!

Jestli si někdo myslíte, že zde nahrávám dokument po svém jen tak ze srandy a dlouhé chvíle.. PROBUĎTE SE DŘÍV, NEŽ BUDE POZDĚ.. 

12 opic - najdeme zde podobnosti s pandemií
(zde nabízím jen ukázku, film byl z YouTube smazán)

Film, jež pravděpodobně chcete vidět! Doporučuji tuto ukázku, u které jsem sestříhal ty nejlepší scény a doplnil s corona příběhem, neboť podobností s naší současnou pandemií si nelze nevšimnout! Avšak film nabízí mnohá obohacení, pokud vynechám klišé, že jde o jeden z nejlepších filmů, které jsem viděl, nabízí jedno z nejlepších zpracování témat cestování časem! Na své si přijdou i diváci milující absurdity humoru, jež skrývá především blázinec a úžasný výkon mladého Brada Pitta. Neocenitelný je také výkon hlavního hrdiny o který se postaral Bruce Willis a úžasná je i herečka Madeleine Stowe, jež se snaží dokázat mu, že je blázen a později naopak věřit jeho příběhu. Vše se proplétá příběhem, kdy lidstvo bylo vyhlazeno virem a ti jež přežili posílají hlavního hrdiny do minulosti zjistit jak se to stalo a najít počáteční vir v nezmutované podobě, aby mohli vytvořit protilátky. Film je poctivým starším kouskem, který v dnešní novodobé tvorbě nenajdeme!  

Hostitel: O mimozemských duších trošku jinak! 

Rád bych doporučil tento film! Vědomým lidem nemusím vysvětlovat, že hodnocení je slabé právě skrz nepochopení a nelásku ve vyšší hodnoty. Najdeme zde netradiční podání duše mimozemské a lidské. Moc jsem si film užil, vtáhl mě neskutečně, spatřil jsem místy sám sebe a věřím, že v tomto ohledu nebudu sám. Ač se to tak z ukázky nemusí zdát, nejsou zde mimozemšťané násilní a bezohlední jako v jiných filmech. Jsou to zde inteligentní bytosti toužící po míru a lásce, avšak přiznávám, že je to zde trošku kontroverzní - "když vezmeme fakt, že zabrali naši planetu"

ukázka filmu

Rozhovory s Bohem

Neale D Walsch inspiroval miliony lidí po celém světě. Film na motivy stejnojmenné knihy. Vypráví skutečný příběh Neale Donald Walscha, který inspiroval a změnil životy miliónů lidí po celém světě. Děj začíná po tom, kdy si při dopravní nehodě náhle zraní krk a ztratí práci. Krátce na to se mění z normálně žijícího muže na bezdomovce a jeho jedinou snahou je zůstat na živu. Divák může vidět jeho emocionální boj s každodenní realitou dostat se k jídlu, k přátelům a znovu získat smysl života. A právě ve chvíli, kdy se zdá, že věci se hýbou správným směrem, tak se vše pokazí. Neale se plný hněvu a hořkosti ptá Boha na hromadu náročných otázek. 

Pokojný bojovník

Excelentní adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je talentovaný sportovec, sní o olympiádě, má vše - poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Těžký úraz ale vše změní. Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoustu věcí naopak opustit, než se stane pokojným bojovníkem a nalezne svou cestu. Nejde o klasický boj mezi zlými a dobrými, film vypráví o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných.

velmi doporučuji tuto ukázku

Náš domov (místo kam směřují všechny duše)

O člověku, který umře a poznává svět jako "duše z druhého břehu". Film byl natočen podle knihy Chico Xaviera, která popisuje život jeho duchovního učitele - duše, se kterou byl Chico Xavier ve spojení.

PK film - CZ titulky HD, Máte správné číslo na Boha?

Z příběhu o mimozemšťanovi s odstátýma ušima, který se po potížích, jimž je vystaven při výsadku na Zemi, rozhodne hledat pomoc u samotného Boha, se stal dosud nejvýdělečnějším indickým filmem všech dob. Kromě množství humoru a obvyklých atrakcí hollywoodské produkce nabízí PK i satirický pohled na organizované náboženství a náboženské předsudky.

Ektara: Ideální film pro zboření představ ohledně náboženství, budete se bavit nad tím, jak nesmyslná a zavádějící jsou! 

Čtyři dohody - pojednání o životě

Úspěšné divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru "Čtyři dohody" zaznamenala dokumentaristka Olga Špátová a kreativně ho doplnila o soukromé rodinné filmové archivy. Duškova hra inspirovaná nadčasovou toltéckou moudrostí knihy Dona Miguela Ruize provedla za devět let více než 150.000 diváků v cestě za osobní svobodou a štěstím. Slovem, tělem, hudbou a srdcem hrají Alan Vitouš, Pjér La Šé´z a Jaroslav Dušek.  

Dálnice 60

Velmi poutavý film ihned od začátku (viz ukázka), je v něm mnohé k zamyšlení a inspiraci, je zábavným skloubením poučení, nevyzpytatelností, přesahu i ctnosti.  

Café de Flore 2011

Tento film je přímo skvost pro ty, jež přemýšlí, jak se nám mohou naše životy prolínat a skrze zkušenosti minulé a současné! Vyústění je grandiózní, smyslné a především opravdu na základě pravdy s podkladem vesmírných karmických zákonů. Je velice znát vědomá tvorba a touha předat něco víc než film, je pravděpodobné, že to pocítíte také.. jste-li vnímaví - husina vás nemine!

Včerejší děti (USA 2000) 

Naprosto ideální, pokud stojíte o film, kde nejde ani tak o to jestli je hezký nebo škaredý.. Jde o film, kde cítíte, že je založený na pravdě. Je založený na konceptu reinkarnace a pokud si toto téma chcete otevřít, zde je možné to vnímat! V první řadě je film velice bolestivý a silný a pokud jste citliví, dost pravděpodobně vám nějaká potřebná témata z minulých životů pootevře, která je právě v těchto časech vhodné dořešit 🍀 

Vyměřený čas 

Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Zkažená úča, The Social Network) se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem. Will Salas (Justin Timberlake) má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu (Matt Bomer). Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise (Vincent Kartheiser), která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.  

Pozemšťan

John Oldman se k překvapení svých přátel rozhodne, že opustí po deseti letech své místo na místní univerzitě. Jeho přátelé jej přemluví k závěrečnému večírku, kde se snaží vyzvědět důvod jeho odchodu. Jako žert berou jeho tvrzení, že musí měnit místa, protože nestárne. Domněnka, že jde o žert však postupem večera mizí a v kruhu přátel vznikají pochybnosti, protože John dokáže logicky vyložit svůj mnoho tisíc let trvající život. Navíc se ukazuje, že by mohl být i významnou historickou postavou ....  

Šerif a mimozemšťan 2

Tento film je extrémně nepochopen a podhodnocen. Lidé vyhledávající rvačky Bud Spencera nevyhledávají tématiku mimozemšťanů a už vůbec ne nějakých vizí toho, jak to zde na Zemi probíhá. Lidé které to zajímá zase nezajímají rvačky Bud Spencera a právě z tohoto důvodu dávám tento film do popředí! Byl by jinak zapomenut, přehlížen a přitom odhaluje formou komedie nádherné pravdy a ctnosti ve smyslu postavit se za správnou věc! Není třeba vidět první díl a ani jej přímo nedoporučuji, návaznost zde není nijak zvlášť provázaná, proto doporučuji jedničku až spíše pro zajímavost, když tě zaujme druhý díl. 

Oni žijí 1988

Jedná se o film, který velice autenticky vystihuje situaci - jež mnozí z nás již vnímají! Jsme svobodní nebo nám něco uniklo a svoboda, jak ji vnímáme, je pouze zdánlivou iluzí!? Z jaké části si lidé realitu tvoří sami a z jaké je jim předkládána? To nechám na Vás, nicméně film všem rád doporučuji!! Na své si přijdou především ti, jež se zajímají o tématiku toho, že nejsme na Zemi sami. S brýlemi dotyční vidí opravdové záměry myšlenek reklam a také podobu těch, co tuto manipulační hru na Zemi vytvořili

tato ukázka by snad měla být povinná

Celestínske proroctví

Hlavní hrdina se vydá do Peru hnán touhou poznat hlubší smysl života. Tuto touhu naplňuje skrze pátrání po Rukopise neznámého původu. Rukopis totiž podrobně popisuje, jakou cestou se bude civilizace v příštím tisíciletí ubírat a jak se bude dále vyvíjet společnost a kultura. Film na základě stejnojmené knihy Jamese Readfielda, který vydal tuto svou knihu ve Spojených státech nejprve vlastním nákladem v nevelkém počtu výtisků. Knížka vzbudila velký ohlas, lidé si začali Celestinské proroctví opisovat a kopírovat a jeho pověst a sláva záhy rostly geometrickou řadou.  

ukázka filmu

The Compass 2009

Tvůrci se po TAJEMSTVÍ (2006) a THE OPUS (2008) rozhodli natočit další dokumentární snímek THE COMPASS, kde spousta odborníků, ale i obyčejných lidí radí, jak pozitivně myslet, jak získat sebevědomí, jak dosáhnout svého cíle a hlavně, co pro to udělat. 

Vánoční koleda 

Ebenezer Vydřigroš začíná vánoční svátky se svým obvyklým skrblickým opovržením. Ale když ho duchové Vánoc minulých, přítomných a budoucích vezmou na cestu, která mu otevře oči a odkryjí mu pravdy, kterým starý Vydřigroš nechtěl uvěřit, musí otevřít své srdce a odčinit špatnosti, dříve než bude příliš pozdě.

Kdo by neměl rád kouzlo Vánoc? Zdá se, že jedna osoba na světě se najde. Ebenezer Vydřigroš vstupuje do vánočního období s obvyklým znechucením a se svým věrným zaměstnancem i jeho veselým synovcem jedná s notnou dávkou opovržení. Později téhož dne se Vydřigroš setká s duchem svého zemřelého obchodního společníka Josepha Marleyho, který v posmrtném životě platí za své dřívější bezcitné jednání. Marley doufá, že se mu podaří pomoci Vydřigrošovi, aby se před stejným osudem zachránil a prozradí mu, že ho navštíví trojice duchů. A tak se také stane, když vezmou duchové Vánoc minulých, současných a budoucích Vydřigroše na fantastickou pouť, která mu otevře oči a odhalí pravdy, kterým se zdráhal uvěřit, Vydřigroš zjihne. Podaří se mu vše napravit? 

S láskou a radostí Matouš Svoboda - Ektara 🙏💜

Hluboce si vážím každého DARU, kterým oceňujete mou tvorbu,
přispíváte tak k dalším vznikům těchto kouzel v rovnováze plynutí.
Pro podpoření mé práce prosím uveďte do poznámek - DAR

Číslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600

Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010
IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)
Děkuji Vám!
💜

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky