Novinka - náramky čtyř živlů

ENERGETICKÉ NÁRAMKY ☯️

Dovolte mi představit Vám nejen pohledné energetické náramky, ale také silné ochranné vazby!
Složené jsou tak, aby vytvářely jin a jang z onyxu bílého a černého s případným doplněním křišťálu. Přišlo mi na vědomé úrovni vytvářet tyto ochranné náramky rovnováhy přímo s laděním se na jednotlivce nebo páry. Onyx je unikátní především svou silou stahovat skrz sebe negativní energie z našeho pole směrem pryč, tudíž v něm tyto energie nezůstávají a není třeba jej tedy nějak významněji čistit. Křišťál navíc umožňuje posílit další záměry i mimo ochranný aspekt.

Účinky těchto korálků nabývají na významu s vědomým sladěním náramku a zanesením celkového významu do harmonie pro toho, kdo jej bude nosit. Pro tuto přesahující souhru korálků je třeba do nich zanést energeticky jak spolupráci mezi sebou, tak i s dotyčným či dotyčnými! (je možné udělat i párové náramky - muž a žena, otec a syn, matka a dcera a další). Teprve poté to má nějaký hlubší smysl. Dát dohromady korálky lahodící oku je jedna věc, druhá je, co se do nich zanese. Běžně bývají náramky bez zaneseného významu, bez pročištění a navíc se jejich účinky různě vyrušují - každý kámen je specifický, nevhodná kombinace může být škodlivou záležitostí!

Náramky bez křišťálu - 2 typy ☯️

Základní náramek jin a jang - jeho hlavním záměrem je ochrana!  450,-  
(pro běžné zápěstí žen, či užší zápěstí mužů) Cena je včetně poštovného!

Zde vidíte základní náramek jin a jang - 22 korálků - 11 černých a 11 bílých! Náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí. Velikost korálku - 6 mm 

(pro běžné zápěstí žen, či užší zápěstí mužů)

V jednoduchosti bývá často schována ta nejkrásnější a nejvyváženější souhra, zde to platí jak vzhledově, tak i významem, neboť tento náramek má za úkol především bránit v pronikání jakýchkoliv negativních energií. Negativní energie nevstřebává do sebe, naopak je odvádí pryč. Poradí si také s mnohými praktikami černé magie namířené účelně proti nám!

Jeho celkové vyvážení a zanesení záměru se mimo jiné zaměřuje na jemu přirozené vlastnosti ohledně harmonizace jangových a jinových energií. Posiluje tedy dle potřeby jak mužský, tak ženský aspekt. Je vhodným přítelem a ochráncem při jakýchkoliv náročných situacích, dodává sebedůvěru a sílu v sebe sama ☯️  

Širší základní náramek jin a jang - jeho hlavním záměrem je ochrana! 480,-
(vhodnější pro muže, nebo ženy s širším zápěstím) Cena je včetně poštovného! Pokud by byl potřeba ještě větší - kontaktujte mě a vymyslíme další variantu =)

Zde vidíte  širší základní náramek jin a jang 26 korálků - 13 černých a 13 bílých! Náramek má vnitřní obvod cca 21 cm, natažitelný až na cca 25 cm. Při natažení na obvod 25 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí.
Velikost korálku - 6 mm   

(vhodnější pro muže, nebo ženy s širším zápěstím)


Stejné účinky jako u předešlého náramku!

Náramky s křišťálem - 2 typy ☯️

Univerzální náramek jin a jang s křišťálem - jeho záměrem je ochrana i podpora duchovního růstu! 500,-  (pro běžné zápěstí žen, či užší zápěstí mužů) Cena je včetně poštovného!

Zde vidíte univerzální náramek -  24 korálků - 8 černých, 8 bílých, 8 křišťálových! Náramek má vnitřní obvod cca 17 cm a půl, natažitelný až na cca 21 a půl cm. Při natažení na obvod 22 a půl a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí. Velikost onyxového korálku je 6 mm a křišťálového korálku 4 mm.

(pro běžné zápěstí žen, či užší zápěstí mužů)

Pozoruhodné vyvážení jin a jang ☯️ Křišťál dodává harmonizační účinky a reguluje význam celého náramku, podle Vašich potřeb. Univerzální účinky nalezneme v mnoha směrech - nejen počtem korálků a estetikou! Schovává v sobě sladění ochrany s léčícími účinky a harmonizací těla i po energetické stránce.

Kromě ochrany harmonizuje naši duchovní práci, čistí pole energetického systému a podporuje jeho činnost. Odstraňuje bloky a povzbuzuje nás po stránce psychické i emoční. Náramek posiluje naši imunitu a uvádí celé tělo do rovnováhy po všech směrech. ☯️

Širší univerzální náramek jin a jang s křišťálem - jeho záměrem je ochrana i podpora duchovního růstu! 530,-  (vhodnější pro muže, nebo ženy s širším zápěstím) Cena včetně poštovného! Je-li třeba větší velikost - kontaktujte mě.

Zde vidíte univerzální náramek - 28 korálků - 10 černých, 10 bílých, 8 křišťálových!

Náramek má vnitřní obvod cca 21 cm, natažitelný až na cca 25 cm. Při natažení na obvod 25 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučuji změřit si obvod vašeho zápěstí. Velikost korálku je 6 mm a křišťálového korálku 4 mm..

(vhodnější pro muže, nebo ženy s širším zápěstím) 


Stejné účinky jako u předešlého náramku! 

Pro objednání vyplňte prosím formulář, je třeba napsat pro koho je a jestli jde o párové nebo individuální náramky. Náramky zašlu na určenou adresu (vyplnit ji do zprávy) po zaslání částky na účet, případně po domluvě předávám osobně.    *poštovné v ceně

Podklady k platbě
číslo účtu 211927981/0600 (Korunový účet)
Do poznámek připiš typ náramku a pro koho je
Příklad: (Univerzální základní + širší základní - párové)
               (Základní náramek 2x - Matka a dcera)
               (Širší základní náramek - pro muže)
               (Univerzální náramek - pro ženu)

Zahraniční platba - 2601536715/2010 IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky