INSPIRATIVNÍ PŘÍSPĚVKY

Nejnovější články najdete na stránkách www.meditace.net - ty jsou všude možně záměrně blokovány! Kdo si je má číst, ten si je najde i tak..


Poselství a aktivační vhledy - jsou to ve své podstatě texty, které jsou svým způsobem živé. Pracují s námi, když je čteme vědomě a dovolíme si vložit do nich důvěru, dovolíme si je pojmout a vyzkoušet..


Citáty - téměř všechny citáty, které sem kdy vyplodil. Jsou zde zasety a tak si v této sekci tak samovolně rostou.. Mimo obrázkové, ty doplňují vjem pro potěchu jak oka, tak i ducha, ačkoliv jsou přejaté od jiných autorů.. 

Úvahy - zabývají se zamyšlením nad různými aspekty života.
Není to sci-fi, ale předaný pohled nad různými tématy, které mi přijdou velmi zajímavé a k zamyšlení hodné pro seberozvoj.. 

Inspirace - tuto sekci beru osobně jako inspiraci více zaměřenou na sebevývojové téma, ačkoliv na sebevývoj je zde zaměřené téměř vše..

Citáty v podobě obrázků - tyto citáty jsou vepsány do příhodných obrázků, které si moje maličkost dovolila upravit touto hravou formou..


Poezie - básně, které nejsou jen rýmy, ale mají smysl, který běžně touto hravou formou předávám i s pointou na konci..

Videa  - na různá témata, nahrané přímo mou maličkostí a pár i z filmů..


 Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky