Tranformace těla vodou a léčení těla i mysli z vnější i zevnitř

Voda a její pravidelné léčení zevnitř tě bude provázet při každém doušku této vody. Probíhá ve spolupráci s bytostmi jako je Neptun, Afrodita, St. Germaine, Rafael a Azuron. Meditace vznikla po mé návštěvě pyramidového komplexu v Bosně, kde jsem se s těmito bytostmi propojoval.
Tato meditace trvá 1 hodinu

Co mi meditace přinese?

 • Opravdu netradiční interaktivní zážitek spojený s meditací a s vědomým pitím vody
 • Práci s vědomým zanášením informací do vody, která neustále mění chuť
 • Pocítění různých bytostí a prosba o jejich pomoc při aktivaci informací ve vodě
 • Uvědomění, že my sami jsme vodou a jak velký vliv tedy má to, jak s vodou pracujeme

Co mě při ní čeká?

 • Zanášení informací a kódů s pomocí i samostatně podle toho, co tě trápí a bolí
 • Sladění se s vodou skrz techniky a praktiky i skrze vnímání vody v láhvi a následném pití
 • Posílání vědomě lásky celému svému tělu a vodě v něm, jež tuto informaci roznáší dál
 • Odlehčení své mysli skrz poslech vody a vizualizace, jak pouštíme své problémy, strachy, stresy a další omezení po vodě

Co mi to může přinést v praxi?

 • Uvolnění celého těla i mysli, zrelaxování a dobytí energie
 • Informovanou vodu, kterou nadále budeš moct pít a chystat ji skrz předání informací
 • Zlepšení či zmírnění zdravotních problémů na fyzické i psychické úrovni
 • Komunikaci s bytostmi a využití jejich služeb léčení a očisty během dne i přes noc, pokud to bude vhodné a podporované 

V meditaci budou na tvé pozvání a s tvou prosbou spolupracovat na léčebném procesu a zanesení informací do vody: Řečtí mýtičtí bohové, bůh moří - Neptun, bohyně lásky - Afrodita, dále archanděl Rafael - mistr ohledně léčení a nanebevzatý mistr hrabě Sant Germaine, který s vaším svolením zanese do těla a vody tzv. fialový očišťující plamen, který přeměňuje všechny negativní energie a rozpouští bloky v našem tělem na úrovni fyzické i psychické. Na závěr tě jistě překvapí léčivá síla Azurona.

Voda a její pravidelné léčení zevnitř tě tedy bude provázet při každém doušku této vody. Jak se o vodu starat a obnovovat její účinnost, se dozvíš v přeposlaných informacích společně i s meditací. Obojí obdržíš ode mě e-mailem.

Účinnost, záleží především na tobě, na tom, co si dovolíš pocítit a jak velkou si dovolíš mít k této meditaci důvěru. Může být jinými slovy velmi účinná a také téměř bezvýznamná - ačkoliv účinek v určité míře bude mít vždy.. 

Její hodnota je 400,- nebo 16€ ... instrukce a meditace je zasílána e-mailem po přijetí platby.. 

REFERENCE

Ahoj Maty, děkuju za krásnou meditaci. Delší čas jsem už neposlouchala řízenou, tahle byla úžasná. Tvůj příjemný mužský a přitom jemný hlas, mě úplně hladil.

 Dovolila jsem si se díky láskyplné energii meditace se ještě víc otevřít. Se všemi bytostmi kromě Azurona komunikuji, bylo to pro mě krásny znovupropojení.

 Začátek Afrodita, úžasný, nejvíc pocit zamilování se do sebe, jakej jsem kdy cítila, velký příval lásky a ženské energie. Poseidon nádherná síla vody.

St. Germain, očistná léčivá energie, fialovou jsem vnímala všude, dokonce mám zapálenou fialovou svíčku.

Rafael podobně. Azuron mi byl velmi známý, jeho energie, i když jméno slyším poprvé. Jeho energii jsem vnímala nejsilněji, mám pocit, že mi posílil intuici a přišly mi díky němu i nové informace.

Na konci propojení s vodou bylo pro mě dokonalý. Cítila jsem silný propojení s mořem, který mi moc chybí. Jelikož jsem Rak a element vody, toto byla pro mě asi nejdůležitější část. Propojení s vodou na zemi v celé jeho míře.

Cítím lehkost, celistvost, je mi moc hezky a jak kdybych plula po proudu svýho života v důvěře. Voda je skvělá, mám krystalovou, teď ta energie je ještě lepší a jemná. Cítím se klidná, jiná a cítím, že to krásně pracuje. Ze srdce a s láskou děkuju za úžasnou meditaci ❤️

Miriam Kmotrasová

Děkuji Ektaro, opět luxusní meditace... 💖🙏🌈

Po celou meditaci jsem cítila obrovské množství lásky. Když do mě vstoupila bohyně Afrodita, kolem mě se rozprostřela růžová zář. Bolela mne páteř, přikládala mi na ni ruce,bolest po chvíli přestala. 💖

Všechna setkání s bytostmi byla nádherná. Cítila jsem příval lásky, síly, energie. Při setkání s Azuronem jsem měla slzy v očích, cítila jsem velké propojení, lásku, souznění a pomoc.

Nakonec ta nádherná hudba při propojení se zemí... Byla jsem veliký strom, z kořenů, šla voda do středu země, dostala jsem pokyn zvednout a rozevřít ruce, udělat korunu stromu, která sahala až do nebes a celá rozkvetla.

Nádhera... Děkuji z celého srdce za opět úžasný zážitek... 💖🙏🌈🤗 

Jana Musilová

Nesmírně děkuji Maty za tuto nádhernou meditaci 🙏💖💙💜💚

Všechny tvé meditace jsou úžasné a při každé jsem měla nepopsatelné pocity 💗

🌿🙏. U této meditace jsem cítila velice silně všechny bytosti a opět jsem plakala💧, ale byl to takový očištěný a šťastný pláč😇 💞

Bylo to velmi silné💗,krásná hudba a ta voda
má tak lahodnou chuť jakou jsem snad ještě necítila💧😇💖.

Takže ještě jednou nesmírně děkuji za vše co děláš a jak skvěle to děláš🙏💗 

Petra Mrázová

Objednání meditace

Podklady k platbě
číslo účtu 211927981/0600 (Korunový účet)
Do poznámek připiš e-mail k zaslání meditace a číslo meditace (meditace má číslo 3)
- příklad poznámky (tichý@seznam.cz, 3)

Zahraniční platba - 2601536715/2010 IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky