Zpětná vazba, které si nesmírně vážím! (další jsou níže)

Matouš je jedinečná, citlivá a laskavá bytost, která vnímá věci přesně tak, jak jsou. Umí prohlédnout masky a ukázat na ně i za cenu toho, že ho pak mají tendenci zmasakrovat.. je to jeho volba duše a rozhodl se tuhle těžkou práci duše na sebe vzít, přestože je a bude některými bytostmi napadán. Je to silný člověk se silným duchem a duší.. držím ti pěsti Matouši.. vím, že se nezaprodáš a ani neztratíš v duchovnu a ani neztratíš v duchovních sférách svůj směr.. své napojení a to proč si přišel sem na tuto nádhernou Zemi.. vše se brzy začne odkrývat do hloubky duše a mnoho lidí prozře a pochopí.. pak přijde tvá velká úloha, kterou už zdárně plníš teď... říkám tomu pilíř budoucnosti.. mám tě ráda Matěji.. Tak čistě lidsky a nezištně.. a děkuju i za ty, co to ještě nevědí.
Andrejka Čarodějka

Doporučuji navštívit pro inspiraci tyto stránky :


 1. https://www.novoucestou.cz/ - různé novinky a inspirace z duchovního světa
 2. https://anthea.cz/ - velmi vědomé a krásné články na daná témata 
 3. https://cestasramonou.cz/category/clanky/ - velmi vědomé články na daná témata
 4. https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/ - aktuální vědomě zpracovaná témata
 5. https://www.andrejkacarodejka.cz/ - úžasná energetická masáž
 6. https://harmonizujeme.cz/ - web skrývající mnohé (filmy, meditace, články)
 7. https://www.skola-lecitele.cz/ - zajímavé odkazy na podnětná videa
 8. https://ouhlechpohledu.blogspot.com/ - web s mnoha články na mnoho témat
 9. Chcete-li si pořídit solmadevic, doporučuji! (nejdete zde i mou recenzi)
  -> https://www.biorezonance-litomerice.cz/produkty_somavedic

Chcete-li mi napsat nějakou zpětnou vazbu, můžete zde :) Reference dole..
Pokud chcete podpořit mou tvorbu, budu velice vděčný - info na konci.. Chtěl bych zde veřejně poděkovat za první příspěvek.. Děkuji ti Jančo Radová, moc si toho vážím! 

Reference

Mnoho zpětných vazeb mám z meditací, ty dokáží probouzet účinněji.. jde o stav, kdy přijímáme snadněji informace i energie - mysl jde stranou a vnímáme více srdcem.. Zmíním je tedy jen okrajově a více najdete v sekci meditace.. Děkuji Vám ❤

Velmi příjemná bytost, která si na nic nehraje. Chová se suveréně avšak to není míněné, že by se vnucoval, není domýšlivý a celý srší energií. Příjemně mi očistil duši v kruhu z vzácných kamenů a šalvjejí. Nadále jsem od něj zažil velmi příjemnou řízenou meditaci na otevření čaker a od té doby se cítím úplně jinak. Není těžké si všimnout toho, že má spousta zkušeností, sám jsem byl někdy udiven, kolik toho o mě věděl. Každému mohu jen doporučit i když má slova nejsou nic o proti osobnímu zážitku.

Jméno Příjmení
Vít Žižka

Recenze na meditaci "Hravost a radost" Mati, moc pěkná práce. Máš klidný hlas, a ta chvíle na tom písku, mi připomněla, že jsem to já, která vytváří hravost v dané chvíli, také s mými malými vnoučátky sedím v písku, hraji si s nimi a dovádím a lidi kolem mne jen koukají, co ta ženská blbne...No,,Nic,, užívám přítomnost hravosti a lásky a vím, že tyto chvíle zůstanou v paměti mých vnoučátek, které si možná pustí tvou meditaci časem, a budou vzpomínat na krásné chvíle s rozzářeným úsměvem ve tváři. Děkuji Mati.. 

Jméno Příjmení

Jarmila Kubíková

Jako Matoušova matka nemusím být úplně nezávislá v jeho hodnocení, nicméně popíšu to, jak jsem se po jeho práci cítila. Strávili jsme spolu několik dnů meditacemi, cvičením a relaxacemi. Musím přiznat, že můj syn mě, co se týče duchovního nadhledu, vnímání, ukázkami různých pohledů na věc, dalece přerostl. Jsem člověk více realisticky zaměřený, některé duchovní záležitosti jdou mimo mě a jsou nad mé chápání, nicméně po těchto dnech jsem se cítila jako znovuzrozená, odpočinutá a vnímala jsem po dlouhé době takřka lehkost bytí, mír a krásu světa. Matouši i tady veřejně Ti děkuji. 

Jméno Příjmení

Jana Svobodová

Vážím si každého, kdo najde odvahu jít a nebýt ovcí, která se jen nechá tupě vést stádem..moc pěkný a citlivý web :)

Jméno Příjmení

Alexandr Ždímal

Matouš - jedním slovem a dechem - čistá a velká duše, která den ze dne roste. Duše, která našla prostor a svobodu, nebojí se zářit a projevovat, a být naprosto sama sebou. Děkuji Matouši.

Jméno Příjmení

Eva Cabadajová

Zdravím tě Matouši, máš krasný web a nadání poezie :-) Je krásné jaké skýtáš bohatství tvé duše, inspiruješ lidi tvou probuzenou krásou. Přeji ti na tvé cestě hodně lásky a radosti kterou sdílíš s ostatními.

Jméno Příjmení

Michal Jokl

Přerušení karmických pout
Ektaru (přezdívka Matouše) jsem původně vůbec nevyhledala pro preřušení karmického pouta. Jen jsem cítila, že jej mám kontaktovat. Souznila jsem s jeho videi, zaujala mne. A to tím, že měl odvahu sdílet je. To vše vyplynulo tak čiste časem. Když jsme za ním přijeli, neměla sem žádné obavy.. i když za mnou pán Stínů (démon) chodil domů, do snu, snažil se mi nakukat, že Ektara je ten špatný, že v nejdůležitější okamžik mě opustí. Já nemám umožněno si na minulost vzpomenout a je to tak správně.. Neměla jsem ani vědět, kým jsem byla, ale cítila jsem, že ne vždy jsem byla na straně světla. O závazku jsem ani netušila, dokud to Ektara nenavnímal, poté jsme se domluvili na odstranění tohoto karmického závazku, aby za mnou již pán Sínů nemohl. Neměla jsem nejmenší obavu, strach, nejistotu..nic takového.. ihned co jsme se setkali přenesl na mně neuvěrřtelný klid, mír. Přerušeni ho stálo mnoho energie a udělal to s láskou. Jeho skvělá intuice ho vedla a věděl přesně co má dělat.. a já mu důvěřovala. Ochránci při tomto rituálu byli úžasní včetně dalších světlých energií, toto se nedá popsat, to se musí procítit..byla to síla.. když jsem se snažila zbavit pout a ztrácela sílu ( ne rozhodnutí, věděla jsem, na jaké straně chci být nápomocná) podržel mě, zvedl mě a neopustil mě. Přesně pravý opak toho, co říkal Stín. Protože to díky němu mám možnost pocítit, co je to svoboda.. bez omezení, závazků a strachu. Zkrátka bez mantinelů, které omezují.. láska, radost, přátelství, harmonie, klid a mír pro mě mají teď daleko hlubší význam. Neuveřielné se stalo uvěřitelným, nemožné možným. A proto nikdy nepřestanu věřit ( i z vlastni zkušenosti) že každá "dušička" která opravdu chce, stojí za záchranu. Nepřestávejte věřit, když nevidíte kudy kam. I ta nejmenší jiskřička dokáže prosvítit tmu. Děkuji ti z celého srdce.

PS: Démon Pán Stínů zanechal po rituálu stopy v podobě modřin, celkově dokázal zasahovat do fyzična - shazoval věci a dělal zvuky.. Já tímto takto děkuji zase Radce za statečnost a že mi dala šanci prožít si cennou zkušenost s temnotou, která přesahuje mnohé..
Více v článku inspirace

Jméno Příjmení

Radka Dvořáková

Matouši, moc Vám děkuji za Vaše videa, děláte pro lidi hodně moc 🌅. Báseň o Sluníčku je moc krásná, také za ni Vám děkuji. I za meditaci na dětství, či jak se jmenuje...ta následovala po básničce, na Youtube. Při meditaci mně tekly slzy, vždy jsem věděla, co bude následovat...že budeme s dětmi trhat kytičky a "sázet" do pískové zahrady, že se budu při chůzi s rodiči "houpat", že dojdeme k říčce, že budu posílat po vodě lodičku z lístku...🍀....jak je to možné?....Bylo to opravdu nádherné, a tváře mám zmáčené od slz, které mi při meditaci stékaly. Krásnou neděli!💚 

Jméno Příjmení

Marie Zittová


-------------------------------


Další recenze od Hanky na meditace

(Meditace na intuici) 


S Energií Lásky Svého srdce Ti posílám obrovské obejmutí a nepopsatelné DÍKY DÍKY DIKY EKTARO I VŠEM ZÚČASTNĚNÝM JSI NESKUTEČNĚ MOUDRA DUŠE S DĚTSKOU DUŠI v jednom víš jak to myslím FANTAZIE . V životě jsem neměla nikdy tak jasno Děkuji že jsi  


(Meditace na očištění)


Atmosféra z Tvé meditace je jedinečná je tak jedinečná jak se dá opět jen srdcem vycítit hloubka nekonečnosti 😇 ❣ 🍀

‌Nejkrásnější okamžik byl vítající zvířátka a domorodá žena, která svým okouzlujícím hlasem vítá mou duši, přišla neskutečná úleva 😇💎 🍃💖💝💛💙s vděčnosti a pokorou Ti děkuji , Matouši 😊

Jsi Matouš Svoboda ( Matouš význam jména = Dar z nebes 😇 a Svoboda to vše jen umocňuje 😉 ale to vše určitě víš děkuji za SVOBODU ❣ 🍀 (Při meditaci jsem měla i šungitovi kámen 😉 měla jsem hodně co čistit děkuji 💎) 


Jméno Příjmení

Hanka Brčková

Otevřeně, upřímně, přirozeně a s citem Zatím jsem "nenarazil" na žádného človíčka, který by dokázal přenášet tolik hravosti a laskavosti, jako právě Maty. Sebe-vědomě; s jasným uvědoměním si vlastní hodnoty, o níž dokáže stejně přirozeně mluvit jako ji i vyzařovat. Zatím se mi nestalo, že by mě někdo dokázal tak pozitivně "ovlivnit"; lépe řečeno "přesvedčit" a obměkčit onu entitu zvanou ego; ukázat, že se mohu skutečně opět vracet ke svému srdci. Tomu všemu navíc nechybí ani legrace a hravost, kterou Maty nenuceně sdílí.
A je to právě Matyho tvorba, která toto všechno obsahuje. Dostupná všem - kdekoliv, kde je připojení k internteu. Dostupná zdarma, a přesto obsahující poselství, jehož hodnota je obrovská.
Za částku, kterou Matymu posílám, bych nejraději přidal ještě mnoho nul, neboť měnit někomu svým bytím život - já nevím .. na něco takového už slova začínají být zbytečná ...
Snad dodám jen - dííky moc Maty

Jméno Příjmení

Libor "LibeeJill" Oliva

-------------------------------

Další recenze od Janči na meditace

(Meditace na očištění)

Maty, děkuji celým svým srdcem...❤❤❤Bylo to silné, emoce veliké,spousta slz, úleva, boží energie.... Neumím to slovy popsat... Prostě nádhera!!!!!!!🙏💫💖 Děkuji, děkuji, děkuji...!!!!!😘❤🙏🍀 Stále to mám v sobě...💞

(Meditace na napojení se na vyšší vědomí - Arkturiánská)

Tak už se taky pomalu vracím zpátky...💖Tak to byla jízda...🙏 Děkuji Ektaro tobě a všem zúčastněným... Nepopsatelný zážitek!!! 💖🙏🌈💫🌠 

(Sen vnímání reality aneb jsme tvůrci svého života)

To jsem dnes potřebovala slyšet...❤❤❤Je to balzám pro duši..💓 Děkuji Maty..Moc...🙏👍😇Jdu si to pustit ještě jednou...

(Vzkaz)
Děkuji za to, že jsi a za to,co pro nás všechny děláš... 

Jméno Příjmení

Jana Musilová

JSEM OPRAVDU RÁDA, ŽE JSME SE NAŠLI.. DOPLŇUJEME SE NAVZÁJEM, ZNÁME SE EONY VĚKŮ A PŘITOM ZDE JSME SE FYZICKY NEPOTKALI, ALE ZA TO VŽDY SI DÁME VĚDĚT V PRAVÝ ČAS. DÍKY ZE SIS DOVOLIL SE PROBUDIT  

Jméno Příjmení

Andrejka Malíček

Matouš je nádherná silná bytost s velkým srdcem na pravém místě. Na nic si nehraje, moc dobře ví co dělá a je upřímný ve všech směrech. Co se týče jeho práce mám jen pozitivní a příjemné zážitky. Byl jsem na jeho čištění, odblokování a meditaci. Moc mi to pomohlo a jsem mu za to moc vděčný. Dobrá práce Maty a držím ti palce v tom co děláš. Děkuji 

Jméno Příjmení

Patrik Lokobauer

Milý Matouši, narazila jsem na tvé články a videa zrovna dnes. A chci ti napsat, jak moc jsem ráda, že se tak stalo. Vždy mě zahřeje u srdce, když potkám - i takto na dálku - někoho, kdo již chápe, že jsme všichni na stejné lodi a má natolik odvahy, že září a posílá světlo do celého svého bytí. Děkuji ti za to, jakou cestou ses vydal, a že vědomě tvoříš s láskou v přítomnosti s touhou lepší budoucnosti pro všechny. Měj se moc krásně a věřím, že se časem setkáme i osobně:) S láskou Tereza Mahulen Kisir

Jméno Příjmení

Tereza Svobodová


Hluboce si vážím každého DARU, kterým oceňujete mou tvorbu, 
přispíváte tak k dalším vznikům těchto kouzel v rovnováze plynutí.


Pro podpoření mé práce prosím uveďte do poznámek - DAR
Číslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600
Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010 
IBAN CZ1520100000002601536715 
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)


Děkuji Vám!
💜

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky