ČIŠTĚNÍ ENERGIÍ

Hloubkové pročištění z 12.12 - proklínání a další zkušenosti, jež stále dojíždí s přibližujícím se slunovratem.. Zároveň je to i možnost využít energie i jiným individuálním způsobem, přijetí darů a sebe ve své síle a celistvosti 🙏☯️💜
........................................................

Rád bych se podělil o své vjemy, neboť cítím, že tento proces z 12.12 se netýká jen mě, ale jde o hloubkový kolektivní proces. Není divu, dovršení ke konci roku a poslední úplněk roku i dekády si nese ohromnou sílu. Je na každém jak a na co tuto vlnu energie využije, lze ji využít jak konstruktivně, tak i destruktivně a nebo ji i nechat jen tak projít bez povšimnutí kolem ✨☯️✨

Mně osobně vytáhl tento kouzelný datum záležitosti, které jsem považoval za vstřebané a uzavřené - třeba tomu tak i bylo, nicméně po prožitku ze dne 12.12 s posíleným úplňkem mi bylo umožněno nahlížet pro mě již na "pročištěné vztahy" i pohledy očima druhých. Bylo šokující cítit a vnímat ten pohled jinýma očima.

Pohledy plné bolestí a někdy až proklínání. Když vás někdo prokleje, je to šílená destruktivní energie, která odmítá zodpovědnost a svou sílu a vstřebání. Je to pohlcení se chaosem a beznadějí v pokusu ulevit si od bolesti tím, že veškerou tu zlost přenášíte na dotyčné, které nenávidíte natolik, že si ani neumožňujete nic jiného, než nenávidět.

Pokud vás někdo prokleje, nepomůže Vám na to žádný talisman, kámen, mantra a ani nic podobného. Nepomůže vám, že vše pročistíte u sebe a uzavřete, ačkoliv to zmírní dopady, bude mít prokletí stále přímý vliv. Je nutné však říct, že dotyčný jež vás proklel nese dopady ještě větší, takto chycení lidé jsou pohlcení posedlostí ublížit a udělají pro to dle své míry pohlcení vše možné.

V závažných případech dochází k ubližování až za cenu vlastního sebezničení. Nelze se však bránit proti něčemu, o čem nemáte ani tušení. Nelze se bránit tam, kde odmítáme zodpovědnost za ublížení druhých. Je třeba si proto vstoupit i do prožitku, kdy se zdravě vyhrazujeme a odcházíme z energií lidí, jež na nás působí destruktivně.

Někteří lidé mají tendenci být vztahovační, ukřivdění a hrát roli agresorů a obětí. Ani nám nemusí dojít, že jsme tento proces někde spustili. K dočištění a zrušení kletby je třeba vstoupit si do prožitků a převzetí zodpovědnosti i tam, kde oni nemohou. Uvědomit si jejich bolest a lekci jež nám přinesli. Uvědomit si komu věnujeme energii i s vědomím možných dopadů. Takto jsem 12.12 využil energii úplňku já 🙏💜☯️✨

Se záměrem této práce jsem si dovolil vidět sám sebe očima těch, kterým jsem ublížil, vidět se jako zrůdu, které přejete jen to nejhorší. Pochopit proč je pak třeba nenávisti a pomluv, dovolil jsem si s nimi soucítit. Dovolil jsem si vidět i své dřívější činy a ublížení. Vidět jak se vše těmito procesy vyrovnává, je to jako odpouštět sám sobě a přejímat odpovědnost za sebe tam, kde jsem ji dříve odmítl. Kdy mi přišlo jednoduší naříkat na svět i lidi kolem.

Poté jsem si dovolil vnímat energii z tohoto dne, která stále dojíždí a bude znovu vrcholit a vzrůstat se slunovratem. Vnímal jsme ji jako čisté bílé světlo uvnitř sebe, kdy se dočištovala moje prokletí a zaseknutí v destruktivních energií minulosti. Poté jsem přidal pozornost tam, kde jsem cítil prokletí a vlny hořkostí nejvíce. Tato rizí bílá energie se rozsvítila v poli lidí, kteří tyto vlny zaseli. Přijal jsem zodpovědnost - je to jediná cesta, jak prokletí odhalit a dočistit.

Bylo to nádherné, ještě nikdy jsem nevnímal tak příjemný pocit z čištění. Když se něco dočišťuje, jsem zvyklý, že to i bolí , že je to nepříjemné, ale tady to tak nebylo. V tomto procesu jsem mohl rozšířit pozornost i tam, kde jsem o hořkostech nevěděl. Viděl jsem jakoby planetu a plno bílých světel, vnímal jsem, že postupně se rozvěcují úplně v každém z nás! Pochopil jsem, že již jde o čistě kolektivní práci, která dolaďuje lehkost práci mou osobní do více vrstev. Všichni jsme součástí jednoho celku, proto se naše práce prolíná s námi samými i v tom širším pojetí.

Pochopil jsem, že se tak děje v rozmezí i mnoha životů a zkušeností nejen mých, ale i ostatních. Uvědomuji si, že nemohu nic zrušit a dočistit za ostatní, ale je tam velký kus kolektivní práce, která snáze umožňuje se do této síly a zodpovědnosti postavit a vyčistit i ty nejhlubší rány a působení nás i druhých. Je pravděpodobné, že lidi jež jim bylo ublíženo nezmění svůj pohled na vás, možná se jim ale uleví, pokud si to dovolí. Důležité však je, že již jejich zlost směrem k nám bude rozpouštěna, ublíží tak případně jen sobě samým 🙏☯️💜

Cítím potřebu podělit se o tuto zkušenost a poděkovat za ni 🙏 Cítím vnitřní touhu předání této techniky, aby si ji mohl dopřát každý. Také cítím nabídnout pomoc při těchto procesech jako průvodce pro každého tak, jak si dovolí. V lásce a rovnováze pro rozvázání všech uzlů destruktivní energie, kde si za ní dovolíme nést zodpovědnost a rozpustit ji. Kde si dovolíme odpustit sobě i druhým mnohem hlouběji, než kdy dříve a skrz vrstvy mimo čas a prostor.

Závěrem bych rád řekl, ze plánuji dát ven dvě prolínající se meditace, které umožňují vejít si do hlubokých procesů. Umožňují vytažení nezpracovaného, ukotvení a přijetí sebe ve své celistvosti jako multidimenzionální bytosti, s přijetím sebe sama a svých darů 🙏☯️ Odkaz na meditace je případně zde - jde o diamantovou ukotvující hvězdu a galaktické srdce https://citem.webnode.cz/meditace/

Upozorňuji však, že se tyto meditace jen prolínají s prací zde zmíněnou a nejsou tvořené na zrušení prokletí. Na to je třeba naše vnitřní práce a zodpovědnost, pokud si ji dovolíme.

Ektara 🙏☯️💜

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky