NÁVŠTĚVA VÍLY JASNĚNKY A JEJÍ PÍSEŇ PRO DĚTI

12.12 ve 24h si ke mně zaletí víla ✨ Nakazí mě písní, kterou skládám a zpívám.. Písní, která je laděná na děti a já si tak jako říkám, co teď s ní?

A ona.. no víš, já věřím, že je ve správných rukou, mám důvěru, že se dostane k dětem. To že se dostala k tobě není náhodou, ty už si nějak poradíš..

Aha.. no dobře a ty jsi z Tenerife, jsi tady z toho místa, kde teď jsem?

Ne, já vůbec nejsem ze Země, zaletěla jsem si za tebou..

A odkud? Znám to místo?

To těžko, jsem z malinké planetky, kterou lidé ještě neobjevili, oni toho lidé celkově ještě moc neobjevili a tak se některé bytosti rozhodli pomáhat.

Aha a ty jsi teda malá víla? Zaměřuješ se na děti?

Ano, ne náhodou jsou u vás víly především v pohádkách, máme hravou energii, která je blízká dětem, proto se jim snažíme zpříjemnit pobyt u vás na Zemi a podpořit jejich smích a dětské hry. Pomáháme neustále i proto děti na nás věří, ještě nemají předsudky a cítí nás. Někdy nás i vidí, ale později většinou zapomenou. Lidé jsou zvláštní, sami tvoří pohádky a nechají se námi inspirovat, když je vytváří a pak mají potřebu říct, že jsme jen v pohádkách. Jak jsem řekla, lidé toho ještě hodně neobjevili.

To je velice zajímavé! Naprosto jsi mi rozjasnila "spaní", už se mi spát nechce! Jak se vlastně jmenuješ?

Jasněnka!

To jako vážně? 

Jasně i proto máš tu hravou náladu a ten jasný pocit sebe sama uvnitř, právě proto se tak jmenuju, už jsem ti říkala, že se nic neděje náhodou 🍀

Dobře, mockrát ti děkuji, zkusím tu "naši" písničku tedy dát zatím jen tak sem, třeba vesmír zařídí nějaké nápady, co s ní bude dál. Možná ji někdy zazpívám a vydám, co já vím. Děkuji ti a měj se krásně 🙏🍀✨

Jasně.. jsem přece Jasněnka, tak zase někdy a zatím ahoj ✨

A co jsme složili? Píseň pro rozjasnění "spaní" ✨
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Když začíná den a mě končí můj sen, jež probíhal záhy.

Já naplněn jen, jak nádherný den a já plný vláhy.

Ta pozornost ticha, když vnímáš jen sebe, to každý měl by snad znát. Kam pozornost dát, když ráno se dvoří, vždy s úsměvem na tváři a srdce mé hoří, to každý měl by snad znát.

Ta kouzelná rána vždy stávají s náma, když s kouzly si budeme hrát, oči se lesknoucí a náš dech plynoucí, to každý mohl by si přát, ještě než půjdeme spát.

Potom se nám může i stát, že krásný sen bude se zdát a my ve snech se budeme smát. To každý měl by snad znát, to každý mohl by si přát, ještě než půjdeme spát.

Ty vnitřní krásy krás, jež zdobí tam uvnitř nás, ten vnitřní radostný hlas, poslouchej zas a zas.
Proto si zazpívej s náma, ať máme radostná rána, to každý mohl by si přát, ještě než půjdeme spát.

Když žijem tou chvílí, kdy vnímáme sebe, kdy radost se šíří a srdce nám tepe, pak není nic co by bořilo den, pak dere se radost ať sníš nebo bdíš, pak dere se dere se dere se ven a ty žiješ svůj kouzelný sen.

Ty vnitřní kouzla když s ránem se šíří, ten pocit radosti, když celým dnem híří a derou se derou se derou se ven a tebe čeká úžasný, úžasný, úžasný sen!

Dobrou noc a krásné sny, ať jsou úžasné přes noc, ráno i ve dne, pamatuj, že tvé sny můžeš žít jen ty! Nikdo jiný.. ale můžeš se o své sny a radosti podělit i s ostatními, tím se bude šířit skrz tebe i dál.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky