DUCHOVNÍ PŘÍČINY NEMOCÍ

Ektara: Za mou maličkost považuji článek pod tímto textem za velice užitečný! Věřím, že může pomoci mnoha lidem minimálně k zamyšlení a ideálně ke změně a proto jsem se rozhodl jej sdílet. Rád bych ovšem na druhou stranu sdělil, že příčiny duchovních nemocí jsou naprosto individuální záležitostí. Článek je tedy určitým návodem, na co se zaměřit a co by mohlo být pravděpodobnou příčinou, ale určitě jej neberte jako dogma. Budete-li si chtít konkrétněji popovídat, nabízím své poradenství-konzultaci v sekci nabízím.

Žádný jednotlivec není schopen objektivně posoudit své pohnutky a dopady svého chování na celé existující živé a neživé okolí. V každém z nás je jako deformační činitel usazeno ego, které se stalo oněmi brýlemi mámení, které nám deformují vnímání Pravdy kolem sebe. Zejména je tomu tak u duchovních příčin nemocí. Naše ego nám vsugerovává, že tak, jak my vidíme objektivní realitu, tak ji vidí ostatní. To, co my vidíme myslíme a cítíme, to je celá skutečnost. Ve skutečnosti vnímáme a cítíme jen to, co vnímat chceme. Tato subjektivita je v nás tolik zakotvena, že vylučuje vidět vlastní duchovní příčinu nemoci, jež nás postihla a přijmout nemoc jako korigující fenomén našeho života.

Dospějme tedy k tomuto poznání přes pozorování duchovních příčin nemocí ostatních! Pokud budeme pozorovat ostatní, řekneme si, že všechno, co je zde uvedené, je na 100% pravda. Pokud budeme hodnotit sebe, řekneme si, že zrovna v této kapitole se autoři mýlí! Buďme k sobě upřímní!

Některé další nevyjmenované nemoci

Přehled duchovních vad nemocí

Zdroj: https://www.agapebrno.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky