KONZULTACE S PĚTI LETÝM CHLAPCEM

S dovolením sdílím konzultaci s pěti letým chlapcem. Noční můry, které statečně zapomíná a narušené zdraví v podobě degenerativního onemocnění kloubů, jež si nesou význam z dob minulých 🙏💜 Nemohu hojit jeho klouby, ale mohu dopřát lehkost a odtrhnout to, co se k nim hlásilo.

☯️

Úžasná konzultace je již za mnou, ale její síla a význam přetrvává, neboť ta energie přesahuje čas i prostor přesně tak, jak jej přesáhla i v hluboké meditaci.

Je to moje první zkušenost, vést malého pětiletého chlapce Benjamina, vést jej napříč časem, místy a životy. Být mu průvodcem v místech a časech, kdy vládli králové, kdy po světě chodil Ježíš.

Vnímat události v podobě křižáckých výprav, prolétat skrz četná zranění, nahlédnout do smluv a dohod, jež jej svazovali a jež měli tendence svazovat do dnes.

Prošli jsme skrz životy i sny, kde králové konali popravy, kdy se mnohé duše skrz sny připomínaly a chtěly upozornit na cesty domluvené v dobách minulých.

Nikdo a nic však nemůže svazovat naší svobodu, pokud v nových životech a energiích zvolíme jiné cesty. S vděkem a pochopením jsme rozvazovali úmluvy a dohody. S poděkováním za zkušenosti, jež nás posilují. Jež nás nutí jít do svobody a plné vnitřní síly bez strachů a bojů. Bylo nám ctí tyto zkoušky již odmítnout.

Velmi silný zážitek se souhlasem dávám do světa, neboť tolik podpory a zkušeností přináší. Cítil jsem, že Benjamin nemá vidět žádná utrpení a také si nemá pamatovat rozvažování smluv. Pro zrušení stačil vědomý vnitřní souhlas, aby byl silně podpořen.

S obdivem jsme vnímali příchod Karla IV. a mistra Saint Germaine, kteří se za něj postavili, podpořili jej a nabídli se jako průvodci, jež nedopustí, aby si minulost uplatňovala své energie v přítomnosti.

Vše proběhlo v lásce a v klidu s požehnáním, naplnila se i slova o tom, že si na nic Benjamin nebude pamatovat, neboť to je jeho silná stránka. Jak může přijít zpátky něco, co má již zamezený přístup a je to již zapomenuto?

Přeji ti hodně štěstí na tvé cestě Benjamine, pamatuj si z našeho setkání jedno, ty sám jsi to štěstí na tvé cestě tvoříš, je jen na tobě, kam tě tato cesta povede 🙏💚🍀

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky