ARKTURIÁNI A HATHOŘI
v propojení mysli a srdce

✨V OBJETÍ HVĚZDNÉ RODINY✨

První společný seminář "Arkturiáni & Hathoři" je za námi, a tak bychom ze srdce rádi poděkovali vám všem, kteří jste se do společné tvorby zapojili, ať už na místě, nebo na dálku.

Jsme mile překvapeni, kolik úžasných, na sobě pracujících bytostí s osobními zlušenostmi a prožitky na dané téma se zúčastnilo. Dovolilo nám to jít do větších hloubek.

Cítíme, že setkání mělo hluboce léčivý a transformační přesah, který bude nadále pracovat v našich životech.

Spojení s hvězdnou rodinou nemá sloužit k "úletům" od každodenního života, ale k integraci ztracených paprsků své duše, abychom cítili podporu v sobě samých a dokázali tvořit život v radosti a hojnosti, kterou si jakožto božsko-lidské bytosti zasluhujeme. Proto jsme se zaměřili v první řadě na propojení se Zemí a s centrem Jádra Země pod nohama.

Jsme velmi rádi, že si lidé dovolili nazřít i ty nejtemnější části své bytosti a přijmout je takové, jaké jsou, neboť odemčením 13 komnaty získáváme přístup ke svým nejsilnějším vnitřním darům. Díky tomu se mnozí setkali v meditaci se svým Vyšším Já a tvůrčím potenciálem, který nesou.

Cítím velkou vděčnost především za tvorbu v nových energiích, v čistém proudu vědomí. Načítali jsme svůj původ duše skrze pohled z očí do očí, v propojení srdcí.

Pozvali jsme k sobě bytosti Arkturiánů a Hathorů a nechali je skrze sebe promlouvat v podobě frekvenčního zpěvu, který krásně aktivoval a ladil informace v našem poli.
Děkuji za tento silný zážitek.

Cesta krystalovým portálem byla nádherným završením, a zároveň začátkem něčeho nového. Proběhlo zde ukotvení a harmonizace mužsko-ženské polarity díky dvěma portálům (arkturiánský a hathorský), které byly mezi sebou propojeny křišťálovou cestou. Cesta portálem byla pro každého jiná, jedinečná.

Navibrovali jsme sebe i prostor tak silně, že ani nezbyl prostor na společnou fotografii:). Přesto přikládám pár fotek po skončení akce.

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další tvoření v tomto duchu.
Nyní je čas na ukotvení a projevení energie požehnání do reality.

S láskou,
Margot Anthea Gabrielle & Matouš Svoboda


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky