VDĚČNOST

Cítím vděčnost, cítím ji v míře, kdy ji tato slova nemohou pojmout, ačkoliv se o to přiblížení právě pokouším. Miluji, bezmezně miluji vše kolem i vše uvnitř. Možná vám to zní teď jako něco mimo realitu, ale tak to je.. Teplo v podobě bezmezné lásky, energie proudící tělem i všude kolem.. Při meditaci ke mě dnes dorazila slova mé duši tak blízká - hravost a radost.. Byla mi sdělena za účelem, abych se o ně podělil. Nedělá mi žádný problém o tom psát a mluvit, možná to i nahraji, budu-li cítit, že je to vhodné..

Dovolte si být hraví, v každém z nás je kousek hravého dítěte, které s radostí objevuje svět a krásy, který tento dar života nabízí! Udělejte něco bláznivého, udělejte to pro sebe i pro ostatní. Namalujte třeba úsměvy a rozdejte je na náměstí lidem nebo někoho jen tak obejměte. Forma je na každém, udělejte si čas na radost třeba i v soukromí tím, že si zazpíváte a uděláte karaoke. Dovolte si být šťastní, být alespoň na chvilku dítětem, které si se zapálením hraje v přítomnosti.. Zastavte se, vzhlédněte vzhůru a pozorujte mraky, které vás hýčkají neopakovatelnými a krásnými symfoniemi barev, které hrají jako hudba ve vašich očích a vašem srdci. Dovolte si mít jiskřičky ve vašich krásných očích a rozdávat je pohledem kamkoliv se jen podíváte. Dovolte si spojit se s touto vaší duší a objevte tu podstatu všeho.

Vy jste si mysleli, že žít je časem limitovaná bolestná etapa. Stále na něco čekáte, ale ono nic samo nepřijde a jednou to tu skončí a vaše duše začne zažívat vše znovu, aby pochopila, že život není jen paleta barev, která se smíchává a vytváří nepředstavitelné odstíny zcela náhodně. Vezměte konečně ten štětec a vytvořte ty nejkrásnější barvy, o kterých se vám ani nesnilo. Vezměte jej a namalujte nádherné obrazy, tvořte svůj život, přesně takovou máte moc, jste tvůrci svého života, svého štěstí. Snažím se zde přiblížit to nepopsatelné. Sdělit, že jste malíři platná jménem život a pokud budete chtít, můžete vytvářet úžasné věci! Chcete-li pomoct, můžete se na mě obrátit. Je toho tolik, co se ještě změní, viděl jsem ty střípky, které ještě přijdou a převrátí i můj život naruby ohledně práce s lidmi. Bude toho tolik a bude to kouzelné.. Až si udělám stránky, vytvořím i meditaci na propojení se svou hravostí a bude zdarma, tak jako vše, co jsem zatím v tomto směru vytvořil..

S láskou a úctou k životu a ke všem duším, které čtou tyto řádky i k těm co o nich nevědí..
Matouš S.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky