Narozeniny 

Děkuji Vám za přání! <3 Píšete a píšete další a další přání a je to hezké :) Ačkoliv si na to nepotrpím, pro mě je to den jako každý jiný. Není důvodem být dnes šťastnější, jsem šťastný každý den za to, že tu vůbec mohu být! Já pro Vás také něco mám! Takový svůj příběh o tom, jak jsem se stal šťastným, budu se ho snažit zkrátit, aby byl místo na 8 A4 alespoň jen na jednu.
Ale vážně nevím, jestli se mi to podaří 😁 

Víte.. já byl dříve velmi zainteresovaný a uzavřený chlapec! Bál jsem se žít podle sebe, protože mi ostatní říkali, že jsem divný, když jsem se pokoušel být sám sebou a já jim věřil. Tak jsem se snažil, já se tak moc snažil nebýt divný a zapadnout, až jsem byl ještě divnější, říkali mi "retard." Stále jsem se hlídal, abych tedy něco nepokazil, abych se smál, když se smějí ostatní a nesmál, když se ostatní nesmáli. Problém byl v tom, že jsem měl tendenci se smát, když se ostatní nesmějí a naopak mi velice často vtipy od vrstevníků vůbec nepřipadaly vtipné! Jen místy jsem si mohl dovolit alespoň na chvíli být zlomkem toho veselého a kreativního chlapce, duší dítěte, kterou jsem dnes, tou co nemusí mít strach, že ji ostatní lidé nepochopí. Našlo se jen málo lidí, s kterými jsem měl na chvíli pocit, že mi rozumí a děkuji za ně <3 Nebudu je jmenovat, stejně budou vědět a to stačí ☘️ Důležité je z toho to poučení, že jsem se chtěl stát šťastným a stal jsem se nešťastným, abych zjistil, že na názorech ostatních vůbec nezáleží. Jediná osoba s kterou se můžete porovnávat, jste totiž jen vy sami, ostatní na to nemají právo. Nechodili totiž ve vašich botách, nežijí váš život a také za vás nebudou umírat, tohle tu musí udělat totiž každý sám, je to individuální záležitost, jak narození, tak život a tak i smrt ☯️ Psal jsem si dnes s kamarádkou a psali jsme si o štěstí. Napsala mi, že je šťastná a já se ptal proč, co tě dělá šťastnou? Napsala: "Pro mě je štěstí, to kam směřuji, to co dělám, o čem sním a co za sny si plním" - tak jsem se ptal dál: "A na čem záleží tento pocit štěstí.. ? Co kdybys nemohla dělat některé věci, které děláš, které tě dělají šťastnou - jít za svými sny.." odepsala: "Tak jsem šťastná za to, ze jsem zdravá." Co kdybys nebyla? Lidé na vozíku jsou také šťastní? Mohou být? Evča: "Podle toho jak na vše nahlíží.
Pokud to berou tak, že nikdy nebudou chodit, tak nejspíše nejsou, ale pokud to berou tak, že tu jsou a mohou si užívat života, tak jsou šťastní!" Já: "Takže co to je štěstí? Když nezáleží vlastně ani na tom zdraví? Záleží vůbec na něčem? Když bych lidem vše vzal.. mohli by být šťastní?" Evča: "Mohli, že tu vůbec jsou!" - > Takže pravé štěstí vychází z nás.. a ne z toho, co se kolem děje 💖🍀 Je to nastavení nás uvnitř, teprve potom nezáleží na podmínkách kolem.. když prší, lidé jsou naštvání.. ale já můžu s obdivem sledovat déšť.. točit se v něm venku a mít radost z toho, že na mě padají kapky, mohu skákat do kaluží a zcela šťastný přijít promočený a zmrzlý domů.. kde si dám teplou sprchu a čisté oblečení a budu mít krásný zážitek, který ostatní spíše nepochopí a odsoudí.. ale kdo bude šťastný? Proč by mělo záležet na tom, co si myslí nešťastní? To co si myslí nešťastní z nich právě nešťastné dělá a ani si to neuvědomují! Stálé ohlížení nás dělá také nešťastnými a nesvobodnými, takže na jejich soudech nezáleží, právě to je jedna z mnoha věcí, co je dělá nešťastnými.. ukazují na druhé a sami nežijí.. a tak řeší ty životy dalších. Bohužel to málo lidí pobere a stále se ohlíží a snaží zapadnout do jakéhosi stáda ovcí..

Srovnávám to se zombiemi, víte.. zombie apokalypsa již dávno nastala, jen si toho téměř nikdo nevšiml :D A to je tedy dnešní svět, tvoří ho každý jednotlivec, lidé si ho tvoří v hlavě a tak ho i žijí a buď se přidáte k většině, abyste zapadli a nebo se oddělíte. Já se oddělil a píši o tom a tak z toho občas vznikne nějaký článek, třeba jako je zrovna tento. Je to velice praktické do života. Kdo chce nadávat a fňukat, má to těžké. Lidé si rádi stěžují a tak jim život dává další a další důvody, aby měli na co 😂🙏 Funguje to samozřejmě i opačně, lidé kteří sledují to hezké a váží si toho, ti takové vjemy také o to více nachází 🍀 Jde o zaměření pozornosti.. vlastně si to vytváříme sami ☯️ Můžete tvořit svět a nebo ho nechat, aby on tvořil Vás. To je tedy můj dárek pro všechny, kteří to dočetli až sem, snad si z toho něco každý vezme. Děkuji za vaši pozornost, za přání a užijte si den! A je úplně jedno, jestli zrovna máte narozeniny a nebo ne, nebo jestli venku prší.. víte.. Sluníčko svítí pořád, jen vy ho občas nevidíte, protože ho zastíní mraky, ale ono stále svítí a stále je! Tak krásný slunečný den kdykoliv a kdekoliv přátelé 😁

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky