Mimozemské návštěvy


Těšil jsem se na tyto řádky o vesmírné inteligenci mimo naši planetu, jedno z nejkrásnějších témat! Vesmír je z našeho pohledu nekonečný, tedy neprobádaný, přesto si bláhově vytváříme domněnky, že jsme tu sami a také že jsme samotným středem vesmíru. Dříve jsme si mysleli, že je Země placka a na jejím okraji už lidé padají dolů.. Teď tu máme tohle, ovšem vědci vychází jen z toho, co objevili, co znají a ne z toho, co neznají! Rychlost světla v cestování je dle nich téměř nemožná a pokud připustí, že by někdo lítal její rychlostí, téměř nikam by se nedostal.. Například Plejády jsou od nás okolo 400 světelných let. Na jejich návštěvu by se s plavidlem o rychlosti světla vystřídalo asi 5 generací, takže pro vědce je tedy cestování vesmírem nemožné!

Už z tohoto úvodu je zřejmé, že jakákoliv jiná vesmírná civilizace, která by přiletěla z podobné nebo větší vzdálenosti, by musela letět mnohem vyšší rychlostí a nebo pomocí umístnění plavidel na principu teleportu, což je pro vědce neověřené a tedy opět nemožné.. Stejně jako podmínky života, pokud jiné civilizace nežijí podle našich podmínek tady, je to pro naše vědce nemožné, což jsou velice vtipné argumenty! Nemluvě o tom, kolik už toho o jiných civilizacích bylo napsáno, zdokumentováno a před lidmi ukryto a zatajeno. Najdeme je na zdech vyobrazené ještě před naším letopočtem, najdeme zprávy v kruzích z obilí, odkaz najdeme v pyramidách, které doteď naivně lidé považují jen za hrobky faraonů..

Kdybychom byli v celém vesmíru sami, bylo by to neuvěřitelné plýtvání místem! Nejen že nejsme sami, ale už nás mnohokrát navštívili a dobře o nás vědí. Děláme kolem sebe totiž velice velký rozruch. Takto vyspělí mimozemšťani by ani neměli žádný důvod obsazovat naši planetu. Chtít nás vyhladit, tak už tady nejsme! Krom toho jak primitivní pro takové návštěvníky jsme, mohli by si najít plno dalších planet, naše fantazie o napadení jiných světů jsou opravdu jen sci-fi pohádky, kterými si jen blbneme hlavy. Netvrdím však, že už zde jiné civilizace něco nenapáchali! Netvrdím, že už se zde mnoho špatného nestalo a že nejsou záměry ras rozdílné! Zaměřil jsem se zde však na ty kladné, jež ctí hodnoty svobody, lásky a pravdy - bavím se o jejich návštěvách!


Když tedy uvážíte a zkusíte skousnout, že už nás mnohokrát navštívili a nepřímo nás i kontaktovali, o co tedy jde a proč se o tom veřejně nemluví, proč to vlády tutlají? Je to poměrně jednoduché! Máme stále ukotvené staré nedůvěřivé vzorce ze středověku, kdy lidé žili v hradech a ukrývali své cennosti, jídlo a sebe před nepřáteli za hradbami, okrádali se vzájemně a plenili se. Doba se změnila, ale stále zbrojíme, tvoříme hranice, snažíme se pokořit ostatní, válčíme, ve své podstatě se tedy toho moc nezměnilo, jen jsme mnohem nebezpečnější a máme mnohem agresivnější hračky.

Bohužel jsme nyní nebezpeční ne jen pro sebe, ale pro celou naši planetu a pokud vyvineme ještě silnější zbraně, může mít naše destruktivní povaha dopad i na naše okolí! Jsme jako děti, ale přitom vlastníme atomové bomby a další ani nezveřejněné a účinnější zbraně a je třeba nás tedy hlídat! Ovšem místo rad těchto přátel máme snahu místo mírumilovnějších kroků jakoukoliv technologii zneužít pro prospěch jednotlivých států a dominance.

Jakékoliv zveřejnění nějakých důkazů nebo nálezů by bylo předání informací i jiným státům a přesně proto se to tají, každý chce vytěžit jen pro sebe. Neděje se spolupráce, ale spíše rozdělování a tak nás tedy tito vyspělejší inteligentnější bytosti pozorují a hlídají nás jako malé děti, abychom si neublížili a především neublížili svému okolí. Proč to ale dělají jen skrz náznaky? Proč se více nemíchají do našich problémů? Mají k tomu velmi mnoho pádných důvodů, my lidé jsme totiž šílení!


1) Absolutní nespolupráce -> koho navštíví, kdo tomu tady tomu šéfuje?  A pokud už by se pokusili, s čím se u nás setkají? V první řadě by téměř každý stát reagoval na návštěvu jako na nelegální vstup do jejich země! Posádku by vyslýchali jako nepřátelské špióny, věznili a také mučili, aby dostali nějaké informace a výhody v mnoha oblastech, zvlášť v těch kolem techniky a zbraní a vědeckých pokroků. To je ovšem přesný opak toho, co po nás chtějí. Je také velmi pravděpodobné, že po mučení a využití informací k výrobě zbraní by rádi prozkoumávali, na jakém principu jejich těla fungují a to i zevnitř.. copak o tohle někdo stojí?

2) Kdybychom vynechali zmíněné katastrofické scénáře prvního bodu a lidé by byli ochotní spolupracovat, stali by se pro nás tyto civilizace bohy. Veškeré poučení bychom chtěli přímo od nich a jako vzor který bychom následovali by ztratili moc všichni ostatní vůdcové a vizionáři z naší planety. Celý systém by se rozpadl, bohatí by se zbláznili, plno lidí by naprosto zpanikařilo a opět by bojovali proti tomu, aby neztratili ty opratě, které pevně drželi ve svých rukou. Nastal by naprostý rozpad všech tradic, náboženství, lékařství, systémů a tento zavládlý chaos by lidstvo již stěží samo urovnalo. Tudíž by nás museli vést, vmísit se do toho a posuďte, to opět nevěstí nic dobrého zase z mnoha důvodů!

3) Lidé by si z toho vůbec nic nezasloužili, vše vyřešit za ně by znamenalo, že si toho opět zase nevážíme a že se vše opět otočí proti! Nelze převzít systémy a návody, nezastáváte-li i hodnoty a poznání z toho, když si procesem projdeme. Je to jako kdyby rodiče stavěly z písku hrady za děti! Jako kdyby za nás psal zkoušky někdo jiný. Ovšem dopad by byl mnohem větší, přesnější je příklad, jako kdybychom dostali bez zkoušek z létání všichni pilotní průkaz a letadlo! Nelze předat nezažité, proto se děti musí spálit, než dají dospělým za pravdu, že na plotýnku se nesahá..

4) Snaží se pomoct tedy alespoň náznakově, občas se ukáží a jejich objekty jsou u nás zaznamenávány jako UFO - neidentifikovatlený létající objekt.. To jsou pro nás důkazy, že jsou tu i další inteligentní bytosti z vesmíru a vlády si uvědomují, že jsou mnohem dál a že mají ponětí o jejich válečných objevech, které jsou stejně proti nim bezmocné. Při dedukci by jim mělo dojít, že když jsou na vyšším vývojovém stupni a nejsou agresivní, neměli by být agresivní ani lidé, ale bohužel.. neděje se tak.. Ovlivňují alespoň trošku, kde mohou, některé filmy a knížky a písničky byli inspirovány skrz komunikaci, mezi jednotlivými lidmi a těmito vyspělými bytostmi, ale co se událo? Vymysleli se také sci-fi filmy, kde s nimi bojujeme, kde nám ubližují, vznikly hoaxy a zdiskreditování těchto lidí a jejich děl, případně se to nazvalo jen fantazií.

5) Tato pomoc se tedy i viditelně obrací proti a to mnohem víc, než se zdá! Zvyšuje se rozpočet na vyhledávání UFO, na výsleších a sběru informací s touto tématikou. Lidé umírají hladem, ale my se tu honíme za něčím, co je vidět jen pokud to tyto bytosti sami dovolí. Ufo se stalo fenoménem a únikem z reality do fantazie, tuto hru s námi odmítají hrát. Naopak chtějí, abychom se problémům postavili čelem a řešili je. To vede k tomu, že v určitých obdobích je nutné, aby svůj výskyt omezili na minimum, není snahou aby vlády byly paranoidní a utrácely tyto velké sumy peněz na prošetřování důkazů o tomto výskytu a už vůbec ne aby byli důvodem dalšího zbrojení!

Aby bylo možné takové velké otevřené setkání, je třeba prvně vyřešit tady těch našich trilion problémů a žít civilizovaně jako celek, který si vzájemně pomáhá a má postavené hodnoty na solidaritě, lásce a pomoci. Nelze zasahovat do naší evoluce, ale jen naznačovat a podávat malé dávky informací, zasahují tedy jen v určitých mezích (například, když se snažíme zničit planetu, nebo když mohou ovlivnit někoho, kdo o nich a jejich plánech pak hovoří a nese poselství dál). Mají to s námi vážně těžké, je to jako s malými dětmi, ale nikdo si nepřeje náš zánik, naše sebezničení. Jsme na planetě třetí dimenze s budoucností nejistou, vše je na nás, na každém z nás. Je třeba začít u sebe, pokud začne každý sám u sebe, změníme svět <3

Jo a kdyby se někdo ze těch vládních šílenců ptal.. vše jsem si vymyslel a mám jen bujnou fantazii a nevím co s ní.. jo a jsem blázen! O:) Na to nezapomeňte! Mějte se krásně a pamatujte.. je čas velkých změn.. může se stát, že se také zblázníte a budete jako já O:)  Matouš S.

Více o konkrétní rase, jež se nám snaží pomáhat -> Vše možné o Arkturiánech