KRVELAČNÍ VRAZI

Téma krvelační vrazi.. Prosím o pomoc, nechť nevznikají 🙏

Nedá mi to a rád bych opět podal pro většinovou populaci naprosto kontroverzní pohled na vrahy. Nedávno jsem dával článek ve své skupině o dívce, která byla nadprůměrně inteligentní oproti spolužákům. Měla vlohy k umění a muzice, nicméně už o ní nic neuslyšíme, neboť nic již v této naší realitě nevytvoří - spáchala sebevraždu po nehorázné šikaně svých spolužáků!

Neměli pro její vlohy a zájmy pochopení, přišla jim divná, neboť odmítali její přednosti. Je jednodušší jak pro děti tak i pro dospělé raději ukázat na ostatní, než na sebe samotné a vzhledem k dětskému přejímání názorů a vzorů - nastává zde lehko davové šílenství! Děti umí být neuvěřitelně zákeřné a tak si dotyčná našla možnosti sebevraždy a jako nejschůdnější a nejjistější jí přišel provaz.

Tato situace je strašná a z jedné roviny ji teď mnozí litují a řeší šikanu, na druhou stranu nevidí další spojitosti s touto problematikou. Já si osobně velice dobře umím představit stejnou situaci s koncem, v které by se z této dívky mohla lehce stát pro ostatní "krvelačná bestie" - která se zbavila většiny spolužáků ze své třídy a naprosto každý by jí místo soucitu hanil a nadával, co je to za strašnou zrůdu..

Bavíme se teď hypoteticky, muselo by jít o dívku s jinak nastavenými vnitřními hodnotami! Situace které si zažívala byly extrémní. Mnoho z lidí si představuje, jak by se při různých extrémních situacích zachovali, pravdou je, že jsou to často jen bláboly a iluze v jejich hlavě.
Když dojde k činům člověka, co již ztratil nervy, pak jede přes bolest a mrtvoly a nebo se naopak naprosto složí a nechce již žít.. záleží na situaci a povaze i okolnostech ☯️ Mnoho lidí si něco představuje, ale až tyto extrémní situace prozradí, co by udělali doopravdy..

Kdyby byla typ, který by si vybral první možnost, pak by ji téměř každý hanil a nikdo by téměř neviděl, že k tomu chování byla vlastně "donucena" ... tak je to i s mnohými zabijáky.. Ve své podstatě je tato společnost vytváří.. ☯️🙈Jsou nešťastní a nevědí jak dál, mnohdy je to pud sebezáchovy a postavení se těm, kteří je do těchto stavů přivádí. Koukáme se běžně ve zprávách na snůšky nesmyslů plné manipulace, kde se dějí strašné věci a je to především díky nastavení společnosti a řešení důsledků místo příčiny!

Napadlo vás někdy, že tyto různé manipulace, šikany a intriky bývají mnohem zákeřnější, než samotné násilí? Každý den je za mě pácháno neodpustitelné množství strašného psychického bezpráví na dospělých i dětech! Je to stále horší a horší, děti se učí.. přejímají naše hnusně praktiky dál a dál.. Pak se není proč divit, když dítě zabije rodiče třeba ve spánku.. Soudíte dítě? Ovšem jak se ti rodiče k dítěti chovali a jaké hodnoty předávali? Někdy je vše naprosto opačně, než se zdá!

Znám jednu dívku, kde se její nevlastní otec chová doslova jako prase.. Vlastně hůř, urážel bych prasata a to bych nerad.. Zneužívá moc rodiče, dává jí nesmyslné úkoly, šílené zákazy - především domácí vězení a nutí ji pracovat zadarmo pro sebe i rodinu. Když si našla brigády, zakázal jí je.. Když byla po dlouhé době na víkend pryč, prodal jí jejího milovaného psa, aniž by jí varoval.. neboli její jediné štěstí v tomto životě. Jediného přítele, kterému mohla 100% věřit.. Sociálka asi jen tak nepomůže, do školy ji posílá, jídlo se jí dostává..

Teď se ptám, když stát tyto záležitosti neřeší.. na co tu čekáme? Nemluví o ničem jiném, než že chce vypadnout z domu, protože život ji naprosto nebaví. Otce doslova nenávidí a není divu, ten dělá vše proto, aby ji život znechutil, aby ji ublížil stále ji měl pod kontrolou.. Nechápu jeho motiv, ale to je teď vedlejší.. na co čekáme? Až si vezme život a nebo tohoto otce nějakým způsobem zabije? - já bych se tomu ani nedivil a rozhodně by to pro mě nebyla "krvelačná zrůda" - naopak bych měl k takovému činu pochopení..

Tento příběh není smyšlený, vše je pravdivé, dívce je 12 let - já osobně s ní nejsem vůbec v kontaktu a o tomto článku nemá tušení.. Nicméně uvědomte si, že takových příběhů je nespočet a dokud se nestane něco strašného, "nikdo" o tom neví a nikdo to neřeší! A kdyby to chtěl někdo řešit, je to navíc podle zákonů naprosto v pořádku.. Ptám se opět, potřetí a naposledy, na co se zde čeká?! Copak nevidíme a neustále budeme přehlížet, že mnohé je zde dělané naschvál, záměrně a proti lidem a jejich lidskosti? Pro koho tento systém funguje, když to nejsou běžní lidé?? Co s tím a co bude s případem této dívky? Třeba to zvládne s psychickou újmou do konce života.. a třeba také ne.. ☯️🙈☯️

PS: Děti jsou naprosto čisté, než je společnost zkazí a vychová z nich zákeřnou elitu zákeřné společnosti.. O to přece jde.. být elitou, být nejlepší, ať to stojí cokoliv.. nebo ne? 🍀

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky