UVĚDOMĚNÍ PŘI ÚPLŇKU V BÝKU

Taurin v energetických nápojích, aféry a dogmata, je vážně z býčího spermatu? Co to dělá v těle fyzicky a co skrz energetickou sféru? Dá se užít i vědomě?

Dovol abych tě pozval k své osobní zkušenosti k tématu energetických nápojů, která je založena i na jiných zkušenostech, než jen fyzických a laboratorních. S vědomým požitím a pokorou. V propojení s býky a popsáním co dávají a berou.

Nepiji jej běžně, vlastně téměř vůbec, jsem si vědom syntetiky, přemíry cukru a vlivu na náš organismus. Za zmínku stojí, že tvé orgány mají pohotovost, pracují zrychleně. Tvé srdce, mozek, játra, ledviny a trávicí trakt jsou enormně zaměstnány ve snaze udržet tělo v kondici.

Tato námaha je pro tvé tělo vyčerpávajícím šokem, pokud si dáváš tento drink k lepší pozornosti či učení, radím ti přestat zabíjet své tělo a najít si jiné alternativy 🙏 Není náhoda, že je tolik lidí závislých na energeťácích po infarktech, oddělaných játrech, ledvinách a s vysokým krevním tlakem, kdy srdce bije v jakémsi stresovém stavu již i v klidu.

Je to jako čekat na to, až se srdce zastaví. Pokud máš potřebu brát jej na sport, vem také v potaz, že po působení tvé tělo bude "zastaveno" - bude odpočívat po šoku, tvůj zvýšený výkon bude dočasný, následně bude snížen, vyplatí se ti to?

Nechtěl bych psát článek o tom, že si jej nemáš dát nikdy, tato část byla především pro ty, jež jsou na něj závislí a nejsou si vědomi důsledků. Nerad vidím, když mladí umírají na infarkty klidně ve dvaceti letech, radím obezřetnost 🙏

Pokud si jej potřebuješ dát, zvaž alternativy
Pokud si tvé tělo z nějakého důvodu žádá tento nápoj, zkus pít vědomě, s pokorou a záměrem. Pít jej výjimečně, třeba když usínáš a potřebuješ ještě fungovat, nebo když je třeba vykonat větší fyzickou námahu, případně když je třeba se prosadit a podpořit sebe při vystupování.

Budeš překvapen, jaký to může být obrovský rozdíl! Na mě vždy působily látky, na mnohé už řada z nich nepůsobí. Je to především skrz přístup a tzv. adaptaci na opakující se látky. Tělo si zvyká, po objevení vědomého používání látek, bylinek a živin zjišťuji, že jejich účinnost se nespočetněkrát zvýšila a také jí lépe strávím.

Není mi pak zle a stačí i menší množství - ačkoliv toho běžně nevyužívám, nejsem žádný bylinkář.
Zpět k energetickým nápojům a taurinu. Říká se, že je ze spermatu býků. Zde prosím o klid, ale jen částečný. Celou pravdu se již nedozvíme..

Začal bych tím, že ne náhodou je na Redbullu obrázek dvou býků běžících proti sobě! Je to přesně to, co v nás vyvolává energeťák. Podporuje v první řadě boj, zvýšení síly, zesílení smyslů a využití jich klidně i za cenu sebezničení.

Společnost Redbull byla zavalena statisíci dopisy ohledně otázky, zda opravdu drink obsahuje výtažky ze semene a moči býků. Redbull společnost odpověděla, že tomu tak v žádném případě není, a že taurin se získává synteticky - tedy uměle se vyrábí v laboratořích a to od roku 2010. Jak se vyráběl do roku 2010 - to už radši nezveřejnili.

Věřím, že nejsi naivní a hloupý čtenář, proto bych ti rád pověděl, kdo vyrábí taurin od roku 2010. Vyrábí se v laboratořích a zodpovídají za jeho výrobu farmaceutické firmy. Teď byla většina naivních čtenářů uklidněna, ale ty nejsi hloupá loutka, věřím v tvou moudrost! 🍀

Farmaceutická mafie si tě neochočila, jistě víš že jde o velký byznis! Je nám všem jasné, co je tato farmaceutická mafie zač, její podvody, podplácení, aféry apod. Tak tedy tyto farmaceutické společnosti se od roku 2010 přímo podílejí na výrobě surovin pro Redbull!

Jak to bylo do tohoto roku, na to se raději neptej, Redbull a ani další společnosti se k tomu raději vůbec nevyjadřují. Jak je to však teď?! Pravda je zakryta za obrovské sumy peněz, podplacených farma úředníků a podplacených vědců, novinářů a dalších poskoků, kteří pak hromadně napadnou internet, média a snaží se zakrýt skutečnou pravdu. Pokud však piješ vědomě, neoblbnou tě.

Po vědomém pití energeťáků jsem byl propojen s energií býků. Sám jsem byl velice zaskočen, jejich energie mi není blízká, nepřál jsem si mít za svého průvodce býka. Když přišel po vypití energetického nápoje, bylo to pro mě více než jasné. Po komunikaci s ním nebylo pochybností.

Přijal jsem svého průvodce v podobě býka, pocítil energii, kterou nám dává. Díky tomu chápu, jak a proč energetické nápoje působí tak, jak působí. Vše lze užít s respektem, pokorou a záměrem. Ať už alkohol, kafe, či energeticky nápoj. S úctou se dá bavit i s býkem, který si ke mně hledal cestu. Potřeboval být pochopem především skrz propojení mnoha lidí! Uvědomil jsem si, že se s ním setkávám neustále u útočně laděných lidí.

Zde možná najdeš spojitost i s mým minulým příspěvek. Zpovědí, kde jsem měl etapu poznání býků v lidech skrz jejich dráždění červenými šátky.. vše se prolíná, již tam jsem řešil toto téma, život je protkaný mnohými "nenáhodami".

Za sebe tedy odpovídám, že energeťák dělá účinným především tato látka! Tuarin! Cítím jej z Monster energeťáků, úplně jiný je třeba v Big Shocku! Monster je o pět tříd jind, je silnější! První tuarin byl izolován ze žluče býka v roce 1827, v roce 1984 byl založen Redbull, který si dal logo této nejúčinnější látky na etiketu.

V té době bylo všem jedno, že je to z býka a že je to z choulostivých žláz býka. Jestli si myslíte, že je to co dělá tento energeťák energeťákem teď jinak, pak jste blázni. Vím to, cítím to.. Býci se sterilizují tak či tak, pokud si dáte energeťák, nepřispíváte ke sterilizaci, ale propojujete se s býkem, který zažil sterilizaci.

Možná je to jen malá část a taurin vzniká ze žluči a třeba i část synteticky, ale ten rozzuřený býk schopný zabíjet tam je! To dělá sportovce sportovcem, bojovat, bít se.. oblbli vás, oblbli nás, to je to palivo a opravdu není povznášející!

Než jsem si jej dal posledně, byl jsem unavený a řídil jsem auto. Poté se mi chtělo spíš běžet vedle auta, dělat přemety a výskoky. Přejel jsem díky tomu tři odbočky na Kutnou Horu a dojel do Kolína. Tam jsem hledal Billu, kde jsem se měl setkat s maminkou své přítelkyně. Po zjištění, že jsem v jiném městě jsem jel zpět, vyjel jsem z Kolína a zase do něj omylem vjel. Dával jsem pozornost jakoby všude a nikam zároveň, ale dojel jsem!

Moje mysl byla velice rozbouřená, energie enormní, nekontrolovatelná. Byl jsem plně propojený s býkem a proč to bylo tak silné? Došlo mi to.. viděl jsem to.. viděl jsem, jak mi koluje jeho energie v žilách, v těle. Viděl jsem jej, byl jsem ním. Chápal jsem jeho pocity a bolest.

Víš, já jsem v podstatě klidný člověk. Ne že bych se po požití chtěl prát a nebo být agresivní, nezmění tě to, ale dočasně ovlivní. Ovšem pokud se zachováš k této bytosti s pokorou a úctou, může tě to ovlivnit i jinak. Můžeš zažádat o to, aby tě podpořil v sebevyjádření, sebevědomí, v síle a výkonu. Je třeba i počítat s těmi dalšími aspekty, ale můžeš tomuto vědomí býků pomoci lépe vstřebat ta bezpráví a ukojit jejich asertivní výpady. Nakonec ti budou vděční a ty jim 🙏☯️

Mockrát děkuji za možnost poznat toto vědomí, vím kdy a jak je vhodné se s ním propojit a jak komunikovat. Díky tomu vím, jak vědomě pít energeťák a co mě při tom čeká, co to obnáší. Jsem si vědom následků a mohu s nimi pracovat. Uvědomuji si, že je to silnější spojení než čistě duchovní, neboť tato energie koluje fyzicky celým tělem a má vliv tedy v obou rovinách.

Závěrem tedy radím, buď si vědom toho, co energeťáky nesou v sobě! Ne náhodou se Monster jmenuje tak, jak se jmenuje. Ne náhodou mají na etiketě Redbullu býky a ne náhodou jsou jiné energeťáky slabší, protože nesou zase jiná vědomí.

Když už to musí být, tak ať to má smysl, ať je tam toto vědomí a ať jej pijeme bez růžových brýlí! Nedivím se býkům, že se stávají monstry v rukách těchto farmaceutických společností, sloužících Monstrům a Redbullům. Za to však nemohou býci, za to nemohou ani společnosti jako je Monster, za to mohou především naivní a hloupí lidé, co jim uvěřili a co je podpořili.. 🙏☯️💜

PS: Možná je to pro tebe i odpověď na otázku, proč tyto energeťáky stojí mnohem více, přičemž složení je dle společnosti "stejné" 😅🙈😄 Další článek zde:
https://zena.aktualne.cz/.../14-duvodu-pr.../r~i:article:803688/

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky