Lidé nevěří na zázraky

Mnozí už nevěří na zázraky. Diví se však, když si zlomí nohu, ztratí zaměstnání, opustí je partner nebo jim někdo nabourá auto. Je to proto, že se nezajímají o život jako takový. Poznali sice cesty, jak se jím probít, ale jeho smysl, proč a nač tady jsou, kým byli předtím a co s nimi bude po smrti,  to už bohužel nevědí.

Horší je, že se to týká většiny obyvatelstva zeměkoule. Neznalý namítnou, že žádné životní a duchovní zákony či životní plán neexistují, a zázraky už vůbec ne. Jak je ovšem možné, že mentálně trénování dokáží chodit např po žhavých uhlících nebo se dokáží uzdravit jen vírou a co třeba placebo efekt? Co třeba lidé, kteří dokáží pouhou myslí ohýbat lžíce, živit se pránou nebo navštěvovat ve snech místa, kde nikdy předtím nebyli a až se tam jednou objeví -> dejavu.. tady už jsem byl O:) Je to moc nepředstavitelné? Tak co třeba tajemství indiánů, kdy různý kmen měl různé složení bylin a rostlin, které dohromady vytvořily jed závislém na různém poměru a přesném složení bylin, při kterém kdybyste jednu vynechali, tak už bude neúčinný.. Že je to náhoda pokus a omyl? Těch bylin bylo třeba i 20... je nemožné se to dozvědět, pokud nehovoříte s přírodou, každý šaman odvětí "Příroda mi to pověděla" -> také se takto ptají, z čeho udělat lék na různé nemoci.. Doteď žijí v Amazonii kmeny, které jsou nekontaktované -> netrpí nemocemi jako my, nemají problémy jako my, netrpí stresem, strachem a přitom jsou v džungli obklopení spousty dravých a jedovatých zvířat.. Nepřežili bychom tam mnozí ani den, nepřijde Vám to.. ZVLÁŠTNÍ? O:) :) Koukáme se na ně jako na primitivce, kteří nemají nic, co když je to ale obráceně? Oni se tak totiž zase dívají na nás a o ty naše "zázraky" v podobě techniky, drog a alkoholu nestojí.. a proč taky.. nemáme jim co nabídnout, zato oni nám mnohé O:) 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky