Hledání štěstí a lásky v druhých

Hledání štěstí a lásky v druhých..
Pro ty, co to nechtějí číst a stačí jim to hlavní: To pravé štěstí najdete uvnitř sebe a ne ve vnějším světě. Proč by Vás měl mít vůbec někdo rád, když se nedokážete mít rádi ani vy? Pokud nemáte sami sebe rádi, nikdo Vás opravdu a dlouhodobě štastným neudělá! To dokážete jen vy sami..

Proč a z jakého důvodu se snažíme udělat šťastnými někým dalším? Potřebujeme snad někoho k tomu, abychom se měli rádi, abychom měli rádi svět a ostatní v něm? Spousty lidí se upíná jen na nějakého člověka, myslí si, že to je láska, že to je cesta, která jim přinese štěstí, co když je to jen iluze? Když je dotyčný opustí, je to pak snad štěstí? Boří se jim svět, ničí si životy, někteří si jej i berou, ale pravá láska nebere, neubližuje, ta naopak dává <3 Lidé chtějí mít vedle sebe někoho, kdo je pohladí, když to budou nejvíce potřebovat. Kdo při pohledu na Vás uvidí krásu tam, kde jiní "nic" nevidí. Kdo otevře své srdce a bude Vás milovat "jen Vás", ale to není láska... snažíme se vlastnit, klást podmínky, chceme stále něco dokazovat, snažíme se druhé ovládat a přetvářet podle sebe, stavíme si svět z iluzí a ten se pak boří jako domeček z karet. To vše hledané už přitom dávno máte, netřeba hledat to, co je vaší součástí!

Netřeba hledat ruce, které Vás pohladí, když to budete nejvíce potřebovat, protože pokud se máte dostatečně sami rádi, budou to vaše ruce, které Vás pohladí. Pokud se naučíte mít rádi sebe, naučíte se mít rádi i ostatní kolem sebe. Lidé budou velice rádi za vaši přítomnost, budou Vás vyhledávat, když k nim budete přistupovat s láskou a budete jim naslouchat. Pokud v nich uvidíte krásu, uvidíte ji i v sobě a oni zase ve Vás. Naučíte-li se milovat svůj život a vše, co obnáší, nenastanou ani situace, kdy potřebujete útěchu v druhých a přesto tu pro Vás budou O:) Dávejte lásku životu a ten Vás bude milovat navždy! Nikdy Vás neopustí, vždy tu bude, každým dnem a každou nocí, život je kolem nás stále, je naší součástí a my jeho, neopustí nás a co se týče smrti - to jednou opustíme my jej, ne on nás..

Položte si teď tedy otázky: "Máte se rádi? Co jste pro sebe naposledy udělali? Dokážete být sami se sebou potichu v jedné místnosti a užívat si ten klid nebo Vás to děsí?"

Přeji krásný den!
Matouš S.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky